Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Hepinizin bildiği üzere, son zamanlarda gerçekten çok iç karartan bir gündemimiz var. Elimizden geldiğince, bu dönemde yanımızda olan oyun ve teknoloji sektöründen markalar ve isimlerle ilgili bilgi vermeye çalışıyoruz. Çünkü, bu zor dönemde yanımızda olanları unutmayı gerçekten hiç istemeyiz. Maddi ve manevi yanımızda olan herkese ekstra teşekkür ederiz. Elbette, her markadan ve isimden büyük şeyler beklemiyoruz. Ancak, bazı markalar ve isimlerden beklentilerimiz büyük. NVIDIA Türkiye ekibi de, büyük beklentilerimiz olanlardan bir tanesi. NVIDIA Türkiye, gördüğümüz kadarıyla şu ana kadar deprem ile ilgili sadece başsağlığı diledi.

NVIDIA Türkiye deprem günü başsağlığı diledi

NVIDIA gibi büyük bir şirketin Türkiye ayağından bahsediyoruz bu haberimizde. Gönderide NVIDIA, "Dualarımız, ümitlerimiz ve kalbimiz bu felakette canı yanan herkesle..." dedi. Bir de, #GeçmişOlsunTürkiye yazan bir görsel paylaştılar. Ancak, daha önce de söylediğimiz gibi, kendilerinden beklentilerimiz çok daha büyük.

Daha önce PlayStation Türkiye haberimizde bir hata yapmıştık. Hatamız, PlayStation'ın bağlı olduğu Sony tarafına bakmamak olmuştu. Lakin, bu sefer durum aynı şekilde değil. Çünkü, NVIDIA'nın ana Twitter sayfasına da göz gezdirdik. Hatta, Instagram sayfalarına da baktık. Hatta ve hatta NVIDIA'nın resmi sitesini de gözden geçirdik Fakat, ne yazık ki öne çıkan herhangi bir şey göremedik. Kendilerinden ricamız, ellerini taşın altına koymaları.

Tabii, bir şeyler yapmışlarsa ve bunu biz bulmayı beceremediysek, bu tamamen bizim hatamız demektir. Aynı zamanda, bir şeyler yapmış olmaları ve açıklamak istememeleri de muhtemel. Ancak, bu dönemde, yanımızda olanları, elini taşın altına koyanları unutmak istemeyiz. Ricamız, bir açıklama yapmaları yönünde. NVIDIA Türkiye ekibinin deprem konusunda başsağlığı dilemesi dışında da bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. NVIDIA Türkiye ekibinin deprem konusunda başsağlığı dilemesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.