Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.02.2023

Görünüşe göre Nintendo Switch 2 çıkış tarihi aralığı sızdı ve gelecek kış satışa çıkacak. Sızıntı, en iyi ihtimalle şüpheli olan ve güvenilmemesi gereken bir forum olan 4chan'den geliyor. Çünkü anonim insanlar orada paylaşım yapıyor ve sık sık trollük yapıyor. Yine de, yaklaşan Nintendo donanımı hakkında raporda yer alan bilgilerin doğru olduğu şimdiden ortaya çıktı. Söz konusu gönderinin odak noktası Pokemon Scarlet ve Violet DLC'si. Sözde bir oyun programcısı ve yüklenicisinden geliyor ve Genişleme ile ilgili çok sayıda kesin bilgi içeriyor. Ve bugün, en son Pokemon sunumu sırasında, tüm bu ayrıntılar resmi bir sıfatla kamuoyuna açıklandı.

Nintendo Switch 2 çıkış tarihi aralığı 2023'ün 4. çeyreği veya 2024'ün 1. çeyreği

Eğer ilgileniyorsanız, bu ayrıntılar hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. Bununla birlikte, bu makalenin amaçları doğrultusunda, 4chan gönderisinde, "DLC2 ile birlikte yayınlanacak olan yeni Nintendo Switch modelleri için bir grafik geliştirme yaması üzerinde çalışıyoruz." dediler. "The Indigo Disk" başlıklı bu "DLC2" için resmi çıkış tarihi bu kış, yani 2023'ün 4. çeyreği veya 2024'ün 1. çeyreği.

4chan mesajı meşru, bu kadarı kesin. Anlatının doğru olup olmadığını kimse bilemez. Ancak veriler güvenilir, çok fazla var ve varsayılamayacak kadar özel. Ancak, Switch bilgisinin ne kadar kasıtlı ve kararlı olduğunu belirlemek zor. Çünkü yanlış anlaşılmaya açık bir alan var ve Pokemon'la ilgili bir sızıntıda atılmış bir söz. Durum ne olursa olsun, Nintendo hayranları bununla ilgileniyor. Nintendo Switch 2 çıkış tarihi aralığı sızdı fakat size şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Nintendo Switch 2 çıkış tarihi aralığı sızdı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.