Netflix tarafından yapılan The Witcher dizisinin yazarı ve yapımcısı belli oldu

Netflix tarafından yapılan The Witcher dizisinin yazarı ve yapımcısı belli oldu

Daredevil hoşunuza gitmiş miydi?

2017 senesinin başlarında oldukça güzel bir haber almıştık. Bu habere göre Netflix, bir The Witcher dizisi yapacaktı. Bu dizi, serinin video oyunlarından değil de, direkt olarak kitaplarından esinlenecekti. Önceden elimize geçen bilgilere göre bu projede en azından bir bölümü Tomasz Bagiński yazacaktı ve yönetecekti. Tomasz Bagiński, serinin video oyunu tarafındaki efsanevi bir isim ve bu yüzden bizler heyecanlanmıştık. Bugün ise ortaya yeni bir haber çıktı. Variety ekibinin raporlarına göre Lauren Schmidt Hissrich, The Witcher dizisinin tamamında yazar ve yönetmen olarak görev alacak. The Defenders, Daredevil ve Power isimli TV serilerinde daha önce görev almış olan Lauren Schmidt Hissrich,  bu iş için aranan kan olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Netflix tarafından yapılan The Witcher dizisinin yazarı ve yapımcısı belli oldu

The Witcher 3: Wild Hunt ile Beyaz Kurt geri dönüyor

Siz Rivia şehrinden Geralt’sınız. Çevrenizde bulunan Kuzey Krallıkları’ndaki kasabalar ve yerleşim yerleri, uyanır uyanmaz ardında kana boyadıkları yıkım bırakan, sadece Vahşi Av olarak bilinen, öteki dünyaya ait işgalci bir ordu tarafından yerle bir ediliyor. Vahşi Av ile şiddetli bir mücadeleye hazırlanırken, karmaşık ve sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkaracak ve unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız. Kuzey Krallıkları’nı keşfettikçe, her köyde, ormanda ve gölgede bulunan gizemleri gün yüzüne çıkaracaksınız.

The Witcher 3: Wild Hunt için bu ilave hikâye görevinde ölümsüzlüğün gücüne sahip acımasız haydut kaptan Olgierd von Everec’i avlayın. On saatten fazla yepyeni ilave içerik ile efsanevi Geralt of Rivia olarak dönüş yapın ve daha fazla unutulmaz karakterle, ürkütücü canavarla karşılaşın ve yürek parçalayıcı seçimler yapmak zorunda kalın. Büyüleyici aşklar ve korkunç düşmanlar tehlikeli Northern Kingdoms’da sizi bekliyor: Tavernada romantizm mi yaşayacaksınız yoksa arenada ölüm mücadelesi mi vereceksiniz? Hepsi bir profesyonel canavar avcısı için günlük işin bir parçası.

Otuz saatten fazla ilave içeriğin bulunduğu, Northern Kingdoms’ın tamamen yeni bir bölgesi olan, uzak ve rengarenk Toussaint diyarına doğru seyahat edin. Güneşli bağ bahçeleriyle, muazzam mimarisiyle ve havalı yerlileriyle dolu sakin bir şehir aslında Geralt of Rivia’nın içlerine doğru inmesiyle hiç de sakin olmadığını gösterecek. Bölgenin kötü etkilenmesine sebep olan gizemli cinayetlerin ardındaki karanlık sırları ortaya çıkarın. Size rehberlik edecek keskin Witcher hisleriyle, daha önce hiç görülmemiş yaratıkların, mücadelede size yardımcı olacak yepyeni silahların ve zırhların öne çıktığı yeni bir göreve başlayın. Ana hikâyenin dışında keşfedilecek daha çok şey var. Yepyeni Skellige Gwent destesini toplayın ve yeni rakiplerle mücadele edin, ilave Witcher kontratlarını tamamlayın ve hatta kendi bağ bahçenizi satın alın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.