The Witcher 4 ve Cyberpunk 2077 hakkında yeni detaylar var

The Witcher 4 ve Cyberpunk 2077 hakkında yeni detaylar var

The Witcher 4 için pek umutlanmamak, fakat Cyberpunk 2077 için umutlanmak gerekiyor.

CD Projekt RED oyuncular tarafından oldukça sevilen ve saygı duyulan bir geliştirici ve dağıtımcı. Çünkü bu ekip, bugüne kadar oyunculara çok başarılı The Witcher oyunları sundu. Bugüne kadar The Witcher serisine ait 3 oyun çıktı ve CD Projekt RED artık başka bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu oyunun adı da Cyberpunk 2077, muhtemelen birçok insan artık bu oyunu biliyordur. Şimdi, CD Projekt RED artık başka bir video oyunu üzerinde çalıştığı için The Witcher serisini bırakmış olabilir. En azından bazı oyuncular bu şekilde düşünüyor. İşte bu şekilde düşünen oyuncular oldukça haklı çünkü CD Projekt RED şirketinin CEO koltuğunda oturan Adam Kiciński, The Witcher 4 oyununun gelmeyeceğini belirtti. Bunun üzerine bir de Cyberpunk 2077 hakkında yeni detaylar verdi.

The Witcher 4 ve Cyberpunk 2077 hakkında yeni detaylar var

Adam Kiciński tarafından gelen açıklamaya göre The Witcher serisi şimdilik bitti ve geliştirici ekip güzel bir üçleme oluşturdukları için The Witcher 4 isimli bir video oyunu geliştirmek istemiyor. Fakat Adam Kiciński, oyuncuların The Witcher evrenini çok sevdiğini biliyor ve bu yüzden bu serinin evrenini tamamen terk etmek istemiyor. Şirketin CEO’sundan gelen açıklamalara göre ileri bir tarihte belki başka bir oyun ile aynı evrene tekrar gidilebilir. Belki seri için bir yan oyun görürüz. Kim bilir?

The Witcher 4 haricinde Cyberpunk 2077 hakkında da yeni bilgiler öğrendik. Şirketten gelen ekiplere göre şu an Cyberpunk 2077 ile işler gayet iyi gidiyor. Şirketin içinden, oyuna gelen yorumlar oldukça olumlu. Oyunu geliştiren insanlar da yaptıkları işle gurur duyuyor. Bu oyunun orijinal olarak 2016 sonunda çıkması gerekiyordu fakat ne yazık ki çıkamadı. Şirketin yöneticisi ise oyunun çıkış tarihi hakkında pek açıklama yapmak istemedi. Bizler ise bu rol yapma oyununun 2019 veya 2020 yılında geleceğini düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın