Eğer The Witcher 3: Wild Hunt oynuyorsanız, bu modu denemeniz gerekiyor

Eğer The Witcher 3: Wild Hunt oynuyorsanız, bu modu denemeniz gerekiyor

Improved Particle Systems ile daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt özellikle PC platformunda çok hoş görünen bir video oyunu. Bunun üzerine bir de PC modları eklenince, oyun tadından yenmez bir seviyeye ulaşıyor. İşte eğer sizler henüz bu seviyeye ulaşamadıysanız, kesinlikle Improved Particle Systems modunu denemenizi öneriyorum. Nexus üzerinden ulaşabileceğiniz The Witcher 3: Wild Hunt modu, oyundaki parçacık efektlerini iyileştiriyor. Zaten modun adından da anlaşılabiliyor. Fakat bu iyileştirmeler kesinlikle basit bir seviyede değil. Modun açıklamalarına göre kan, sis, patlama efektleri, tozlar ve çok daha fazla parçacık efekti, rüzgardan etkilenebiliyor. Bu da oyununuza oldukça derin bir gerçekçilik katıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer The Witcher 3: Wild Hunt oynuyorsanız, bu modu denemeniz gerekiyor

Parçacık efektlerinin rüzgardan etkilenmesi haricinde bu mod ile parçacıkların sayısı da artıyor. Bu The Witcher 3: Wild Hunt modunun geliştiricisinin dediğine göre oyundaki parçacık efektleri sayısı, standart efekte göre 2 kat daha fazla yükseltildi. Tabii bu yükseltme yapılırken kesinlikle gerçekçilikten ödün verilmedi.

The Witcher 3: Wild Hunt ile siz Rivia şehrinden Geralt’sınız. Çevrenizde bulunan Kuzey Krallıkları’ndaki kasabalar ve yerleşim yerleri, uyanır uyanmaz ardında kana boyadıkları yıkım bırakan, sadece Vahşi Av olarak bilinen, öteki dünyaya ait işgalci bir ordu tarafından yerle bir ediliyor. Vahşi Av ile şiddetli bir mücadeleye hazırlanırken, karmaşık ve sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkaracak ve unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız. Kuzey Krallıkları’nı keşfettikçe, her köyde, ormanda ve gölgede bulunan gizemleri gün yüzüne çıkaracaksınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın