Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.03.2023

Electronic Arts'tan yapılan yeni bir duyuruya göre Need for Speed Unbound için ilk ücretsiz içerik güncellemesi 21 Mart'ta çıkacak. Yayıncı, bu vesileyle yarış oyununun güncellenmiş içeriğini sergilemek için yeni bir oynanış fragmanı paylaştı. VOL 2 Content Update'te polis takipleri çok oyunculu modda yer alacak. Yeni Rumble ve Endurance yarışları da eklenecek. Oyunculara iki yeni araba da hediye edilecek. Bunlar Nissan Fairlady ZG 1971 Epic Custom ve Lotus Emira Balmain Edition 2021.

Need for Speed Unbound için ilk ücretsiz içerik güncellemesi tarihi 21 Mart 2023

İroni şu ki EA, Lakeshore'daki her alandaki tüm öğelerin ve etkinliklerin kilidini açan bir DLC için ücret talep edecek. Ama, ek içerik en azından ücretsiz. EA bu sürüm için tam güncelleme notlarını açıklamadı. Bunun bir sonraki hafta gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz. NFS Unbound haberimizi şimdi paylaştık. Fakat, sitemiz üzerinde yer alan yazılar, elbette sadece bu kadardan ibaret değil. Sırada, sizlere daha başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Need for Speed Unbound için ilk ücretsiz içerik güncellemesi tarihi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.