Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.02.2023

Gerçekten çok zor günler geçiriyoruz ve olayın üzerinden günler geçmesine rağmen hala etkisi devam ediyor. Her geçen gün, acımız daha da büyüyor. Böyle zamanlarda, insan gerçekten maddi ve manevi destek görmek istiyor. Yalnız olduğunu hissetmemek, birilerinin bizim kötü durumda olduğumuzu bilmesi bir yerde iyi geliyor. Ülkemizin gururlarından biri olan Mount and Blade de bizim yanımızda. Mount and Blade resmi Instagram sayfası, deprem konusunda destek verdi.

Mount and Blade deprem konusunda bize destek verdi

Yukarıda paylaşmış olduğumuz gönderiyi paylaştılar. Gönderideki görselde, "Büyük felaketler karşısında söyleyecek şey bulmak çok zor. Hepimizin kalbi kırık, hepimiz şoktayız. Bu korkunç depremden etkilenen herkese dayanacak güç, zorluk karşısında sabır, yaralılara şifa, kaybettiklerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Umuyoruz enkaz altındaki canlar en kısa sürede sağ salim sevdiklerine kavuşur." dediler.

Gönderinin açıklama kısmında da güzel bir destek verdiler. Açıklamada, "Bizler de yardım etmek adına AFAD'ın başlattığı yardım kampanyasına destekte bulunuyoruz. Eğer sizler de yardımcı olmak isterseniz, ekteki linki kullanabilirsiniz:  https://www.afad.gov.tr/depremkampanyasi2" dediler. Yaptıkları açıklamaya göre, kendileri de bir bağış yaptılar. Fakat, bir sayı belirtmek istemedikleri bariz. Bu yüzden, kendilerine teşekkür ederiz. Dahası, bu gönderide paylaştıkları her şeyi, İngilizce olarak da dile getirdiler. Bu sayede, birçok kişinin de destek vermesi için aracı olmaya çalıştılar. Mount and Blade ekibini deprem ile mücadele konusundaki sağladıkları destek için kendilerine teşekkür ederiz. Şimdi, sizlere bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Mount and Blade ekibinin deprem konusunda bize destek vermesi yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.