Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Orhan Kıyak, Editör Yazım tarihi: 03.04.2020

Bu seferki rehberimizde sizlere Mount and Blade 2 Bannerlord The Spy Ring görevinden bahsedeceğiz. Mount and Blade 2 Bannerlord The Spy Ring bir soyludan alınan görevdir. Aslında spesifik bir soyluyla konuşmanız gerekmemektedir. Görev rastgele piyasa çıkıyor. Uyarmakta fayda var, bu görev çok fazla sorunu beraberinde getiriyor. Oyun erken erişim sürecinde olduğu için hatalar meydana gelebiliyor. Görevi yapsanız bile kabul görmeyebiliyor veya görevi direkt yapamıyorsunuz. Görev için bir casusu bulmanız sizden istenmektedir. elinizdeki tek bilgi bu casusun bir turnuvaya katılacak olmasıdır.

Mount and Blade 2 Bannerlord rehber, ipuçları, çözümler, hileler ve dahası için buraya tıklayın.

Mount and Blade 2 Bannerlord The Spy Ring görev çözümü

Mount and Blade 2 Bannerlord The Spy Ring görevinde izlemeniz gereken yol ise üç adet ipucu bulana kadar şehirde olabildiğince çok insanla konuşmaktır. Tavernaya giderek bu sorununuzu çözebilirsiniz, olabildiğince çok insanla konuşmaya çalışın. Olmadı sokaklarda dolaşan insanlara konuşun. Toplamda 3 ipucunu da elde ettikten sonra, aradığınız profil hakkında elinizde kabaca bir taslak oluşacak. 3 ipucunu bulduğunuzda sol alt tuşuna basılı tutun ve bu 3 farklı çetenin takıldığı üç alanı görmenizi sağlayacaktır. Aradığınız casus bu çetelerden birinde olacaktır.

Bir ipucunda casusun kel olmadığını öğreniyorsunuz. Çetelerle konuştuktan sonra casusun kim olduğu konusunda bir karara varmanız gerekmekte. Çetelerle konuşurken sizinle düelloya çıkmalarına ikna etmeniz gerekmektedir. Görevde casusu öldürmeniz ve görevi bu şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Eğer yanlış kişiyi seçer ve öldürürseniz. Görev bir cinayete dönüşecek ve başarısız sayılacaktır. Şu an hatalı olan bu görevi olur da yanlışlıkla alırsanız görmezden gelmenizi öneririz, tabii ki de denemek sizin elinizde, iyi oyunlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.