Mount and Blade 2 Bannerlord rehber, ipuçları, çözümler, hileler ve dahası

Mount and Blade 2 Bannerlord rehber, ipuçları, çözümler, hileler ve dahası

Mount and Blade 2 Bannerlord rehber serimiz sizlerle.

Bildiğiniz üzere Mount and Blade 2 Bannerlord en sonunda oyuncularla buluştu. Biz de, birçok oyuncu gibi üzerinde uzun uzun zaman geçiriyoruz. Fakat yeni başlayacak oyuncular için faydalı olacağını düşündüğümüz tecrübelerimizi de paylaşmak istedik. Mount and Blade 2 Bannerlord rehber yazılarımız da bu konuda sizlere detaylıca bilgi sağlayacak. Bu Mount and Blade 2 Bannerlord rehber ana sayfamız, geçen günlerle birlikte daha da genişleyecek ve daha fazla rehber sizlerle olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hileler nasıl açılır ve nasıl kullanılır?

Mount and Blade 2 Bannerlord oyuncularının yeri geldiğinde ihtiyacı olan hileler ile ilgili bilmeniz gereken her şey bu rehber yazımızda. Oyundaki hilelerin nasıl açılacağı ve nasıl kullanılacağını merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehberimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Neretzes’s Folly görevi nasıl yapılır?

Mount and Blade 2 Bannerlord Neretzes’s Folly görevi, oyunda en çok çözümü merak edilen görevlerden bir tanesi. Bu rehberimizde, sizlere bu görevi nasıl yapacağınızı uzun uzun, detaylı bir şekilde anlattık. Rehberimize ilerlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

The Spy Ring görevi nasıl yapılır?

Oyun içerisinde yine en çok merak edilen görevlerden bir tanesi olan The Spy Ring, bu yazımızın konuğu. Bu yazımız içerisinde, görev ile ilgili bilmeniz gereken her şey yer alıyor. Rehberimize göz gezdirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kültürler nasıl işliyor?

Oyuna yeni başlayanlar için, başlamadan önce neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi veren rehberlerimizden bir tanesi ile daha sizlerle. Bu yazımızda oyun içerisindeki kültürlerden bahsettik. Seçeceğiniz kültürler, sizin oyun tecrübenizi de etkiliyor. Kültürler rehberimize göz gezdirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Parti limiti nasıl yükseltilir?

Bu yazımızda, Mount and Blade 2 Bannerlord oyuncularının parti limitlerini nasıl yükseltebileceğinizden bahsettik. Eğer asker sorunu çekiyorsanız, bu rehber yazımız tam sizin için demektir. Buraya tıklayarak, oyun içerisindeki parti limitinizi nasıl yükseltebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yoldaş nasıl alınır?

Yeni başlayan bir Mount and Blade 2 Bannerlord oyuncusuysanız ve partinizi önemli isimlerle geliştirmek istiyorsanız, yoldaş sistemi tam sizlik bir şey demektir. Peki, yoldaşları nasıl alacaksınız? Bu yazımızda, detaylı bir şekilde yoldaşları nasıl aranıza alabileceğinizden bahsettik. Buraya tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz.

Bir tutsak nasıl ekipten bir asker yapılır?

Mount and Blade 2 Bannerlord oyuncularının merak ettiği bir konu da, bu tutsakların nasıl asker yapılacağı. Biz de, en çok merak edilenlerden bir tanesi olduğunu düşündüğümüz bu soruya, bu yazımızda yanıt getirdik. Siz de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımızda savaşlardan elde ettiğiniz tutsaklarınızı nasıl ekibinizin bir askeri yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunda nasıl hızlı para kasılır?

Her şeyi hallettiniz diyelim fakat para sorununuz mu kaldı. Bu rehber yazımızda da, sizlere Mount and Blade 2 Bannerlord içerisinde neler yaparak hızlı bir şekilde para kasabileceğinizi anlattık. Rehberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Mount and Blade 2 Bannerlord  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.