Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Anıl Aksoy, Editör Yazım tarihi: 17.12.2017

Yaratık avlamayı daha fazla bekleyemeyenler için Capcom’dan güzel bir haber geldi. Capcom’a ait resmi Twitter adresi tarafından duyurulan Monster Hunter World açık beta süreci 22 Aralık 2017 tarihinde kapılarını tüm PlayStation 4 kullanıcılarına açıyor. 22 Aralık 2017 tarihinde, saat 20.00 civarında başlayacak olan beta, 26 Aralık 2017 tarihinde, saat 20:00 civarında sona erecek.

Monster Hunter World açık beta tarihi duyuruldu

4 günlük bir oynanış süresi sunacak olan beta için şahsen heyecanla bekliyor olacağım. Belirtmekte fayda var ki daha önce de Monster Hunter World için bir beta yayımlandı. Fakat bu beta süreci 9 Aralık 2017 ile 12 Aralık 2017 tarihlerinde PlayStation Plus üyelerine özel olarak yayımlandı. Bu sefer bu engeli kaldıran Capcom, oyunculardan PlayStation Plus istemiyor. Bu şekilde ekibin daha fazla kullanıcıya hitap edeceği kesin. Eğer ki daha önceden betayı oynayıp, silmediyseniz sizlere güzel de bir haberim var. Bu durumda betayı tekrardan indirmek zorunda kalmayacaksınız. Özellikle ülkemizdeki Adil Kullanım Kotası yüzünden bizi oldukça mutlu eden bir haber bu.

9 Aralık 2017 tarihinde sunulan betayı oynayanların aklına gelmiş olabilecek bir soru ise; yeni çıkacak betanın öncekinden farkı ne? Şu an için bunun cevabını biz de bilmiyoruz. Fakat tekrardan bir indirme söz konusu olmayacağına göre pek farklı bir içerik beklemek hata olur. Monster Hunter World için çıkış tarihi konusunda herhangi bir değişim olmadığını da belirteyim. PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için 26 Ocak 2018 çıkış yapacak oyunun PC platformu için ise kesin bir çıkış tarihi henüz duyurulmuş değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.