Monster Hunter World yan karakterlerini içeren ekran görüntüleri yayımlandı

Monster Hunter World yan karakterlerini içeren ekran görüntüleri yayımlandı

Monster Hunter World oyununda karşılaşacağımız yan karakterler hakkında yeni görüntüler paylaşıldı.

Dünya çapında azımsanamayacak sayıda hayran kitlesine sahip Monster Hunter serisinin son oyununa dair 1080p kalitesinde yeni görüntüler yayımlandı. Bu görüntüler, Monster Hunter World oyununda oyunculara eşlik edecek yan karakterleri gözler önüne seriyor. Uzun oynanış süreleriyle dikkat çeken oyunun yeni versiyonunun Nintendo konsollarına oranla daha güçlü platformlarda boy gösterecek olması da grafiklere ayrıca bir önem verildiğini göstermekte.

Monster Hunter World yan karakterlerini içeren ekran görüntüleri yayımlandı

Capcom firması tarafından geliştirilen ve yıllar boyunca Nintendo firmasına ait platformlarda boy gösteren canavar avlama merkezli aksiyon-rol yapma serisi Monster Hunter için dünyaya açılmaya kararı alınmıştı. 26 Ocak 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için piyasaya çıkacak olan oyunun PC çıkışı ise ileri bir tarih olarak belirtiliyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Monster Hunter World oyunu için PlayStation Plus abonelerine özel bir beta gerçekleştirilmişti. Betada üç farklı zorluk seviyesi ve PlayStation Pro sahiplerine sunulan üç ayrı görüntü seçeneği sunulmaktaydı. Burada oyuncular, çözünürlük, saniyelik kare sayısı veya grafiklerin daha detaylı olması seçeneklerinden hangisini önemsiyorsa onu tercih edebiliyor, beta sürümünü önemsediği görüntüleme tarzında deneme imkânı bulabiliyordu.

Oyunun PlayStation 4 konsolu için yeniden bir beta etkinliği düzenleyeceğini de ekleyelim. Bu kez PlayStation Plus abonesi olmak şartının aranmayacağı açık betanın, 22 Aralık 2017 tarihinde saat 22:00 ile 26 Aralık 2017 tarihinde saat 22:00 tarihleri arasında oynanabilir olacağı yapımcılar tarafından bildirilmişti. Japonya’da yalnızca PlayStation 4 sahiplerinin erişebileceği oyunun yan karakterlerine ait görselleri aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın