Monster Hunter World grupları 50 oyuncuya kadar destek verebilecek

Monster Hunter World grupları 50 oyuncuya kadar destek verebilecek

Ayrıca oyun için yepyeni videolar da yayımlandı.

Capcom tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan Monster Hunter World hakkında yepyeni bilgilere sahip olmaya devam ediyoruz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Ocak 2018 içerisinde çıkacak olan ama PlayStation 4 kullanıcılarına özel olarak önümüzdeki haftalarda bir kapalı beta süreci gerçekleşecek olan Monster Hunter World, yeni yayımlanan bilgilere göre oyuncu grupları içerisinde 50 oyuncuya kadar destek verecek. Bu grupların özelliği ise aslında klan sistemine oldukça yakın. Monster Hunter World içerisindeki gruplar, birçok sosyal aktivite özellikleri alabiliyor. Yani, oyun içinde 50 kişi ava çıkmayacaksınız. Gruplar bu işe yaramıyor.

Monster Hunter World

Bu gruplar haricinde bir de oyunun sosyal alanlı hakkında bilgilere sahip olduk. Capcom cephesinden gelen açıklamalara göre Star’s Ship isimli sosyal alan, bildiğiniz bir gemi olacak. Bu gemi içerisinde oyuncular Arena görevlerini kabul edip, o görevlere katılabilecekler. Ayrıca bu sosyal alanlarda, kurmuş olduğunuz grupları yönetebileceksiniz. Bu sosyal alanda bulunan Notice Board sayesinde oyun hakkındaki önemli bilgileri ve güncellemeleri görebielceksiniz. Son olarak da Canteen/Gathering Area Supplies/My House bölgelerine ulaşabileceksiniz. Tabii sosyal alan içerisinde bunlardan çok fazlası olacak ama şu an ne yazık ki daha fazla bilgiye sahip değiliz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın