Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.12.2022

Son yıllarda izlediğimiz en iyi Dünya Kupası maçlarından biri bu yılki şampiyonluk maçıydı. Messi üç gol atarken, Mbappe dört gol attı ve her ikisi de oyunlarının zirvesindeydi. Buna ek olarak, YouTube'daki "MH AnimationStudio" kanalı Messi ve Mbappe arasındaki bir dövüşü içeren harika bir God of War parodisi yayınladı. MH AnimationStudio'nun FIFA 23'teki Messi ve Mbappe 3D modellerini kullanıyor. Ancak işin asıl komik yanı Kratos'un baltasını bir futbol topuyla değiştirmiş olmaları. Muhtemelen bugün bundan daha iyi bir video göremeyeceksiniz. Bu yüzden devam edin ve bir göz atın.

https://www.youtube.com/watch?v=w_3Vr7MCuqQ&ab_channel=MHAnimationStudio

Mbappe ve Messi God of War ile kapıştı

Oyundaki her karakteri bir futbolcuya dönüştürebilen bir mod hayal edin. Bu oldukça büyüleyici bir mod olurdu. Ayrıca, merak ediyorsanız söyleyeyim. Bu Mbappe vs Messi Modunu indirmek henüz mümkün değil. Ayrıca, gelecekte kullanılabilirliğinden de emin değiliz.

Mbappe ve Messi God of War karşılaşması bir yana, nedir bu oyun? Şimdi, bir de oyundan bahsedelim. Aksiyon-macera video oyunu God of War, Santa Monica Studio tarafından yaratıldı ve Sony Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürüldü. PlayStation 4'te 20 Nisan 2018'de ve Windows'ta 14 Ocak 2022'de satışa sunulmuştur. 2010'daki God of War III'ün devamı olan oyun, God of War serisinin genel olarak sekizinci ve kronolojik olarak sekizinci oyunudur. Bu bölüm, gevşek bir şekilde Yunan mitolojisine dayanan önceki oyunlar gibi değil. Aksine, İskandinav mitolojisinden gevşek bir şekilde etkilenmiştir. Oyunun büyük kısmı antik İskandinavya'da Midgard diyarında geçiyor.

Seride ilk kez iki ana karakter var. Genç bir çocuk olan Atreus var. Ayrıca, eski Yunan Savaş Tanrısı ve oynaması mümkün tek karakter Kratos. İkili, Faye'in öldüğünde küllerinin dokuz krallığın en yüksek zirvesine serpilmesi isteğini yerine getirmek için bir yolculuğa çıkar. Faye, Kratos'un ikinci karısı ve Atreus'un annesiydi. Atreus, bir tanrı olduğu için Kratos'un trajik geçmişinden habersizdir, bu yüzden bunu ondan gizler. Yol boyunca İskandinav dünyasından tanrılar ve canavarlarla karşı karşıya gelirler. Mbappe ve Messi God of War karşılaşması yazımızı sonlandırmadan önce, birkaç tane de tavsiyemiz var.

Ayrıca, God of War inceleme yazımıza da bir göz gezdirmek isterseniz, sitemizde mevcut. Dahası, Sony God of War PC sürümünün başarılı olduğunu söyledi gibi haberler de sitemiz üzerinde sizleri bekliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.