Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.03.2023

Yakında, Xbox Game Pass oyun koleksiyonu artık Marvel çizgi roman serisiyle ilgili en iyi oyunu içermeyecek. Şu anda Game Pass'te Marvel ile ilişkili yalnızca iki oyun var. Bu liste gelecekte olabileceği kadar geniş olmasa bile, şu anda ikisi arasında açık ara en iyisi olan Game Pass'e özel Marvel oyunu daha uzun süre mevcut olmayacak. Görünüşe göre, Marvel's Guardians of the Galaxy, Xbox Game Pass hizmetinde yakında yer almayı bırakacak.

Marvel's Guardians of the Galaxy Xbox Game Pass listesinden çıkıyor

Marvel's Guardians of the Galaxy, önümüzdeki 15 Mart Pazartesi gününden itibaren PC ve konsol için Xbox Game Pass'te artık mevcut olmayacak. Eidos Montréal tarafından yaratılan ve 2021 yılında piyasaya sürülen Marvel's Guardians of the Galaxy, süper kahraman çetesine odaklanan benzersiz bir hikayeye sahip. Game Pass, Guardians of the Galaxy'i ilk olarak bir yıldan uzun bir süre önce kullanıma sunduğundan, çoğu abonenin şimdiye kadar indirip oynamak için yeterli fırsatı olmuş olmalı.

Oyunun resmi açıklaması, "Marvel's Guardians of the Galaxy'ye yeni bir bakış açısıyla evrende çılgın bir yolculuğa çıkın. Bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda siz Star-Lord'sunuz ve cesur ancak şüpheli liderliğiniz sayesinde, beklenmedik kahramanlardan oluşan tuhaf bir ekibi size katılmaya ikna ettiniz. Pisliğin teki (kesinlikle sen değilsin) bir felaketler zinciri başlattı ve gezegenler arası bir erimeyi engellemek için bu ne yapacağı belli olmayan Muhafızları sadece sen bir arada tutabilirsin. Bu orijinal Marvel's Guardians of the Galaxy hikayesinde, güçlü yeni varlıklar ve ikonik karakterlerin benzersiz yorumlarıyla yollarınız kesişecek ve hepsi de galaksinin kaderi için bir mücadelenin içinde yer alacak. Evrene neyden yapıldığınızı göstermenin zamanı geldi." şeklinde.

Henüz oynamadıysanız ve Xbox Game Pass'ten çıkmadan önce bitirmek istiyorsanız, iyi haberimiz var. Marvel's Guardians of the Galaxy önümüzdeki hafta da oynanabilir olabilir. HowLongtoBeat.com'a göre Marvel's Guardians of the Galaxy yaklaşık 17 saat sürüyor. Ancak oyun gitmeden önce bitirmek için yeterli boş zamanınız yok mu? Öyleyse, oyunu normalden daha düşük bir fiyata satın almayı da tercih edebilirsiniz. Marvel's Guardians of the Galaxy ve Xbox Game Pass ayrılığı bir yana, başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Marvel's Guardians of the Galaxy ve Xbox Game Pass ayrılığı bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.