Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 12.11.2021

Square Enix ve geliştirici stüdyolar Crystal Dynamics ve Eidos Montreal Marvel’s Avengers Spider-Man güncellemesi için ilk fragmanı ve ekran görüntülerini yayınladı. Spider-Man karakteri ve Hero Event 30 Kasım 2021 tarihinde gelecek. 2.2 sürüm güncellemesi ile Marvel’s Avengers’a ekliyor. Marvel’s Avengers fragmanı “Hero Event” konsepti ile paylaştı. Square Enix bu konuda bazı açıklamalar yaptı. Marvel’s Avengers Spider-Man fragmanını ve Square Enix açıklamasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Spider-Man PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümlerine özel olarak gelecek

Square Enix, karakterlere ve olaya genel bir bakış olarak bazı şeyler söyledi. Square Enix, “Efsanevi ağ avcısı Spider-Man, “Spider-Man: With Great Power” Kahraman Etkinliği ile 30 Kasım güncellemesinde yalnızca PlayStation oyuncularına gelecek. Örümcek Adam’ın yüksekten uçan akrobasi, oyunu tek başına veya arkadaşlarıyla deneyimlemek için tamamen yeni bir yol getiriyor ve benzersiz hareket ve dövüş yetenekleri sayesinde Avengers Girişimi’nde görev alan herhangi bir saldırı ekibine kesinlikle harika bir katkı sağlayacak.” sözlerine yer verdi. Bu sözler, oyuna Örümcek Adam’ın gelmesinin faydalı olacağı ve yeni mekanikler göreceğiz demek olabilir.

Ayrıca, “Oyuncular Örümcek Adam’ın hikayesini Avengers Girişimi boyunca zorluklarla deneyimleyecekler. Peter Parker ölümcül yeni bir tehdidi öğrenir. Ardından AIM’in synthoid ordularını durdurulamaz hale getirebilecek teknolojiyi edinmesini durdurmak için Avengers ile ortak olmalı. Kimliğini gizli tutmakta ısrar eden Parker, Bayan Marvel ve Black Widow ile geçici bir dostluk kurar. Ayrıca bir ekiple çalışmanın yeni dinamikleriyle de başa çıkmak zorundadır. Tam zamanlı olarak Avengers’a katılacak mı yoksa AIM’e karşı bağımsız mı kalacak?” sözleri ile hikaye hakkında da bilgi vermiş oldu. Bu sözleriyle oyunda kalıcı olup olmayacağı ise merak konusu. Çünkü Örümcek Adam yalnızca PS4 ve PS5 sürümlerine özel olarak gelecek. Diğer platformlar bu güncellemeden faydalanamayacak. Dolayısıyla ileride diğer platformlar için de eklenmesi veya oyundan çıkartılması olası. Marvel’s Avengers şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Steam üzerinden PC ve Stadia için mevcut. Geçtiğimiz yıl yaptığımız incelemeye ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.