Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.02.2021

Bugün Square Enix, Marvel’s Avengers isimli yapımın PlayStation 5 ve Xbox Series X ile Xbox Series S yani yeni nesil konsollarda, oyun için ikinci yeni oynanabilir süper kahraman ve aynı zamanda şaşmaz hassasiyete sahip eşsiz okçu Hawkeye olarak da bilinen Clint Barton ile birlikte 18 Mart 2021’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan oyuncular, herhangi bir ek ücret ödemeden tam yeni nesil sürüme yükseltebilecek ve ilerlemelerini sürdürmek için kaydettikleri oyunlarını aktarabilecek.

Marvel’s Avengers yeni nesil konsol çıkışı ve Hawkeye hakkında bilgi verildi

Clint Barton, Marvel’s Avengers Operation: Hawkeye – Future Imperfect’in bir parçası olarak benzersiz yeteneklerini oyunun kadrosuna getirecek ve tüm platformlarda temel oyunun sahiplerine ücretsiz olarak katılacak. Yeni oynanabilir Süper Kahramana ve oyunun devam eden Avengers Initiative hikayesindeki yeni bölüme ek olarak, Marvel’s Avengers Operation Hawkeye – Future Imperfect ayrıca güçlü bir yeni kötü adam tanıtıyor. Hulk’ın Bruce Banner’ın beyni ve Hulk’ın güçlü yönleri ve yetenekleri ile yeni bir versiyonu olan Maestro şimdi kıyamet gibi bir gelecekte çıldırdı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.