Mafia 2, Mafia 3 ve Saints Row The Third yeniden geliyor

Mafia 2, Mafia 3 ve Saints Row The Third yeniden geliyor

Mafia 2 Definitive Edition, Mafia 3 Definitive Edition ve Saints Row The Third Remastered geliyor!

Görünüşe göre Mafia 2 Definitive Edition, Mafia 3 Definitive Edition ve Saints Row The Third Remastered adında 3 adet oyun, tekrar elden geçirilmiş olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bunların ortaya çıkma sebebi de, Taiwan Digital Game Rating Committee ve ESRB’nin bu oyunları derecelendirmiş olması.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mafia 2 Definitive Edition ve Mafia 3 Definitive Edition, Taiwan Digital Game Rating Committee tarafından derecelendirildi. Saints Row The Third Remastered ise ESRB tarafından derecelendirildi.

Mafia 2 Definitive Edition, Mafia 3 Definitive Edition ve Saints Row The Third Remastered hakkında ne yazık ki henüz çok fazla bir bilgi bulunmuyor ama tahminimizce yakında yeni bilgiler de ortaya çıkacaktır.

Yolda olan sürümlerde yapılacak değişiklikler de tahminen en fazla görsel ufak tefek geliştirmeler olacaktır. Bunun dışında büyük bir değişiklik beklemiyoruz. Fakat belli de olmaz, bakarsınız bir sürpriz yaparlar ve yeni ışıklandırma, gölgelendirme ve benzeri teknolojilerden de faydalanılarak güzelleştirilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.