Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2020

Geçtiğimiz günlerde Luigi’s Mansion 3 için Multiplayer Pack çıktı ve bende bu inceleme yazısında, yeni çıkan paketin bizlere ne sunduğundan söz edeceğim. Eğer direkt olarak oyunun bizlere ne sunduğunu merak ediyorsanız, Luigi's Mansion 3 için bir inceleme zaten yayımlamıştık. İnceleme yazımıza bakmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bunu aradan çıkardığıma göre, direkt olarak bizlere ne sunduğundan bahsetmeye geçebilirim demektir.

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack inceleme

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack bizlere ne veriyor?

Öncelikle, anladığım kadarıyla bu paket içerisinde 2 adet ek paket yer alıyor. Fakat, ne yazık ki direkt olarak 2 paket sunulmuyor. Şu an sadece 1 paket yer alıyor. Diğer ek paket ise, 2020 yılının yaz aylarında çıkışını gerçekleştirecek, henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Bu verilen pakette ise, oyuncuların gerçekten hoşlarına gidebilecek şeyler bulunuyor. Bunların en başında ise, el fenerimize gelen yeni görüntü geliyor. En azından benim çok hoşuma gitti diyebilirim.

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack inceleme

Type-P el fenerini nasıl kullanabiliriz?

Type-P olarak geçen yeni el feneri, tuttuğumuz ışığın şeklini değiştiriyor ve bir Polterpup haline getiriyor. Şu, oyunda her daim yanımızda takılan, bacaksız hayalet Polterpup'ın şapşal suratını ışığınızı yansıttığınız yerde de görebiliyorsunuz.

Eğer bu el fenerini bir an önce kullanmak istiyorsanız, öncelikle laboratuvara bir uğramanız gerekecek demektir. Buraya uğradıktan sonra, Special Items kısmından seçmeniz gerekmekte. Bundan sonrasında ise, elinizde şapşal bir Polterpup suratı bulunan bir el feneri olacak demektir. Tam ısırmalık bir suratı yok mu şunun ya?

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack inceleme

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack başka ne veriyor?

Elbette, o kadar parayı verdikten sonra sadece bir el feneri yansıması elde etmiyorsunuz. İlk ek paket içeriği olarak, 3 adet ScreamPark oyunu geliyor öncelikle. Bunlardan bir tanesi, Tricky Ghost Hunt, diğeri DodgeBrawl ve bir diğeri de River Bank.

Tricky Ghost Hunt oyununda, ekipçe hayalet avlamanız gerekiyor. Ekipçe avladığınız hayaletler puan olarak size veriliyor. Karşı takımdan fazla olursa toplam puan, kazanıyorsunuz. Fakat, şu parlamaya başlayan yerlerden kaçmaya bakın derim.

DodgeBrawl, karşı takımın oyuncularını devirmenizi isteyen bir mod. Eğer 3 defa vurulursanız, bir takım arkadaşınızın kaldırması gerekiyor sizi. Son olarak da River Bank var demiştik. Bu oyunda ise, toplayabildiğiniz kadar para toplamanız gerekiyor. En fazla parayı toplayan takım kazanıyor. Tabii, nehirden gelen kütüklere de dikkat etmek gerekiyor. Bir de, düşmemeye bakın derim.

Bütün bunlar dışında, ScareScraper modu için 3 adet yeni kat da yer alıyor. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza tadını çıkarabiliyorsunuz. Bunun dışında, Luigi için 3 adet yeni kostüm de veriliyor. Zaten tatlı tatlı hareketler sergileyen bir karakter olan Luigi, iyice eğlenceli bir havaya sahip oluyor. Oyunda 6 adet yeni hayalet de bulunuyor bu yeni paket ile birlikte.

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack inceleme

Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack inceleme sonucu nedir?

Açıkçası, elinizde Luigi's Mansion 3 varsa ve çok oyunculu modda takılmayı seviyorsanız, Multiplayer Pack tavsiye edebileceğim bir paket olmuş. Daha, yolda 1 ek paket daha var. Onda da kim bilir neler gelecek.

Eğer tek başınıza, hikaye modunu oynamayı seviyorsanız, Luigi’s Mansion 3 Multiplayer Pack incleme sonucu olarak diyebilirim ki, Type-P oyunun atmosferini değiştiriyor direkt. Bir göz gezdirmenizde fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.