Life is Strange: Before the Storm – Farewell çıkışın gerçekleştirdi

Life is Strange: Before the Storm – Farewell çıkışın gerçekleştirdi

Life is Strange: Before the Storm bu bonus bölüm ile herkese elveda diyor.

Bu sabah uyandım, birkaç işimi halledip hemen konsolumun başına oturdum. Amacım, Assassin’s Creed Origins içerisinde biraz ilerlemekti ama oyuna girmeden önce, konsolumun ana ekranında bir şey dikkatimi çekti. Böyle en sağ köşede, sessiz bir şekilde bekliyordu Life is Strange: Before the Storm. Silmemiştim oyunu daha, doğru ya bonus bölümü çıkacaktı. Daha önceden bu bölümün 8 Mart 2018 tarihinde çıkacağı söylenmişti ama geliştirici ekip bir sürpriz yaptı, ben oyunun bonus bölümünün çıkacağını hatırladıktan 10 saat sonra, o bölümü oyunculara sundu. Şu an Life is Strange: Before the Storm – Farewell bölümü hem indirilebiliyor, hem görsellerine bakılabiliyor, hem de çıkış videosu izlenebiliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Life is Strange: Before the Storm - Farewell çıkışın gerçekleştirdi

Life is Strange: Before the Storm – Farewell ile elveda demeye hazır mısınız?

Life is Strange: Before the Storm – Farewell, sadece oyununun Deluxe Edition halini satın almış olan oyunculara, ücretsiz bir şekilde sunuldu. Eğer bilgisayarınızı, PlayStation 4 veya Xbox One konsolunuzu açarsanız, muhtemelen önce 1 GB kadar bir Life is Strange: Before the Storm güncellemesi ile karşılaşacaksınız. Ardından da Farewell bölümünü indireceksiniz. Bu bölümün boyutu da 2.5 GB civarında. Tüm bu güncellemeler ve bölüm inerken, haberimizden bu bölümün  görsellerine ve videosuna da göz atabilirsiniz tabii.

Eğer dilerseniz hemen yukarıdan, bu bölümün videosuna göz atabilirsiniz. Aşağıdaki galerimizde ise bu bölüm için yayımlanan yeni görseller bulunmakta. Ayrıca şunu da söyleyelim: Oyunun inceleme yazımız mutlaka gelecek. Oyun iner inmez, oynamaya başlayacağım ve öğlen saatlerinde de inceleme yazısını bitirmeye çalışacağım. Bakalım nasıl olacak?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.