Life is Strange geliştiricilerinin Vampyr isimli oyunu için çıkış tarihi verildi

Life is Strange geliştiricilerinin Vampyr isimli oyunu için çıkış tarihi verildi

Resmi ve net bir çıkış tarihi sonunda Vampyr için geldi.

Daha önce karşımıza Remember Me ve Life is Strange oyununun ilk sezonu ile çıkan bağımsız geliştirici ekibi Dontnod Entertainment, şu sıralar Vampyr isimli bir video oyunu geliştiriyor. Bugüne kadar net bir çıkış tarihi verilmeyen Vampyr, bugün yepyeni ve net bir çıkış tarihi ile karşımıza çıktı. Geliştirici ekibin, YouTube hesabından yayımlanan internet serisi videolarının 4. bölümünde verilen bilgilere göre oyun, 5 Haziran 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Vampyr

Dontnod Entertainment ekibi şu an Vampyr haricinde bir de Life is Strange oyununun ikinci sezonu üzerinde çalışıyor ama bu ikinci sezonun ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Geliştirici ekip daha önceden Vampyr için herhangi bir ek paket çıkmayacağını belirtmişti. Bu yüzden, bahsi geçen oyun çıkışını yaptıktan en fazla 3 ay sonra Life is Strange oyununun ikinci sezonu üzerinde geliştirici ekip tam şekilde çalışmaya başlayacaktır. Bu geliştirilme süreci de bizce en fazla 1 yıl sürecektir. Yani Life is Strange oyununun ikinci sezonu da muhtemelen 2019 senesinin yaz aylarında karşımızda olabilir.

“1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya’nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir. Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid’siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz. Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir…”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın