Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.02.2023

Dark Souls esintileri taşıyan yeni "Pinokyo" oyunu Lies of P için resmi oynanış fragmanı IGN tarafından yayınlandı. Bu oyunda oyuncular Pinokyo rolünü üstleniyor ve Geppetto'yu bulmak için her engeli aşmak için savaşmak zorunda. Derin dövüş sistemi, gerilim dolu zarif dünyası ve zorlayıcı anlatımıyla Lies of P, vaatlerini yerine getirmeyi vaat ediyor. Oyunda birbirine bağlı prosedürel görevler de bulunacak ve bunların nasıl çözüleceği sizin aldatmanıza bağlı olacak. Hikayenin sonucu bu kararlardan etkilenecek.

Lies of P için yepyeni oynanış fragmanı haberimizde

Silahlar, tamamen yeni öğeler üretmek için çeşitli şekillerde birleşiyor. Sonuç olarak, ideal füzyonları belirlemek ve gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için araştırma yapabilirsiniz. Oyuncular ayrıca yeni yetenekler elde etmek için farklı vücut parçalarını değiştirme şansına sahip. Ayrıca, bu yetenekler bir dizi ek ayırt edici ve avantajlı nitelikler ile geliyor. Lies of P için resmi oynanış fragmanı bir yana, şimdi bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Lies of P için resmi oynanış fragmanı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.