Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.12.2022

Epic Games Store şu anda LEGO Builder's Journey' ücretsiz olarak dağıtıyor. PC oyuncuları, önümüzdeki 24 saat boyunca EGS sayfasına giderek ücretsiz kopyalarını alabilirler. Bulmaca oyunu LEGO Builder's Journey bilgisayarda muhteşem duruyor. Işın izleme, oyunda ortam tıkanıklığını, global aydınlatmayı, yansımaları ve gölgeleri iyileştirmek için kullanılıyor. Ayrıca, daha önce de belirttiğimiz gibi PC'de RT ile harika duruyor.

LEGO Builder’s Journey ücretsiz olarak nasıl alınır?

LEGO Builder's Journey, kullanıcıların serbest biçimli bulmaca çözmeyi denemek için zaman ayırırken kendilerini LEGO tuğlalarından oluşan lirik bir dünyaya kaptırmalarını sağlar. Hikaye boyunca inişler ve çıkışlar, zorluklar ve zaferler olacak. Şimdi, ücretsiz olarak alacağınızdan bahsedelim. Fakat, ondan önce, sizi oyunun Epic Games Store sayfasına yönlendirelim. Şu anda, buraya tıklayarak, oyunun mağaza sayfasına geçebilirsiniz.

Şimdi, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek günler için de gizemli oyunlar var, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli oyunlar gelecektir. Daha önce Grand Theft Auto V bile veren Epic Games, her şey yapar. LEGO Builder’s Journey'i, hesabınıza eklemek için yarına kadar zamanınız var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

Ücretsiz LEGO Builder’s Journey haberimizi bitirmeden önce, oyun hakkında bilgi verelim. Lego Builder's Journey adlı bir bulmaca oyununu Light Brick Studio yaptı ve Lego Games piyasaya çıkardı. Lego Builder's Journey, ilk olarak 19 Aralık 2019'da piyasaya çıktığında iOS ve macOS için Apple Arcade hizmetine özel bir oyundu. Ancak daha sonra Nintendo Switch ve Microsoft Windows'a geçti ve bu bağlantı noktalarının her ikisi de 22 Haziran 2021'de erişime açık hale geldi. 25 Kasım 2021'de Xbox One ve Xbox Series X/S'de de kullanıma çıktı. 19 Nisan 2022'de oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümleri kullanıma çıktı. Apple Arcade için ilk iki Lego oyunu Lego Builder's Journey ve Lego Brawls idi. Lego Builder's Journey için yapılan yorumlar büyük ölçüde olumlu olmuştur. Ayrıca, sitemiz üzerinde yer alan Overwatch 2 Sezon 2 tier listesi rehber yazımızı da kesinlikle tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.