Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.12.2022

Epic Games'ten yapılan duyuruya göre Wolfenstein The New Order, Epic Games Store'dan geçici olarak ücretsiz. PC oyuncuları oyunun ücretsiz kopyasını önümüzdeki 24 saat boyunca EGS portalından indirebilirler. Wolfenstein MachineGames'in Wolfenstein üçlemesinin ilk oyunu The New Order adını taşıyor. Ve bize göre bu oyun MachineGames'in bugüne kadarki en başarılı Wolfenstein oyunu.

Wolfenstein The New Order ücretsiz olarak nasıl alınır?

Wolfenstein, oyuncuları Nazi savaş makinesini yok etmek için Avrupa'da tek başına bir göreve çıkarıyor. En sıkı korunan tesislerine gizlice girerek, yüksek teknolojili Nazi güçleriyle savaşarak ve küçük bir direniş savaşçısı grubuyla çalışarak dünyayı ve ötesini istila eden süper silahların kontrolünü elinize alın. Şimdi ücretsiz olarak Wolfenstein The New Order sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdi, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek günler için de gizemli oyunlar var, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli oyunlar gelecektir. Daha önce Grand Theft Auto V bile veren Epic Games, her şey yapar. Wolfenstein The New Order'ı, hesabınıza eklemek için yarına kadar zamanınız var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

Şimdi, ücretsiz Wolfenstein The New Order haberimizi bitirmeden oyun hakkında da bilgi verelim. 2014 aksiyon-macera birinci şahıs nişancı video oyunu Wolfenstein: The New Order MachineGames ve Bethesda Softworks imzası taşıyor. PlayStation 3, PlayStation 4, Windows, Xbox 360 ve Xbox One için 20 Mayıs 2014 tarihinde satışa sunulmuştur. Yedinci ana Wolfenstein bölümü, Nazilerin İkinci Dünya Savaşı'nı kazandığı 1960'ların Avrupa'sında geçmektedir. Konu, İkinci Dünya Savaşı askeri William "B.J." Blazkowicz'in Nazilerin tüm gezegeni ele geçirmesini engelleme çabalarına odaklı.

Bu birinci şahıs nişancı oyunundaki seviyelerin çoğu yürüyerek tamamlanır. Oyuncular ilerlemek için hikayenin her bölümünü tamamlamalıdır. Oyunun içeriği, prologda verilen ahlaki bir kararla değişir. Birkaç küçük karakter ve olay örgüsü öğesi iki zaman çizgisi arasında değişir. Oyunda çoğunluğu çift kullanılabilen birkaç farklı silah vardır. Bir siper sistemi de oyun içerisinde mevcuttur. Şimdi, oyunu kütüphanenize ekleyin ve tadını çıkarın. Zira, bunun için gerçekten çok bir zaman yok.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.