Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Şu zor günlerimizde yanımızda olan ekiplerden biri de League of Legends oldu. League of Legends, resmi Twitter sayfasından, güzel bir yardımı duyurdu. Verdikleri bilgilere göre League of Legends 100.000 dolar yardım yaptı. Maddi ve manevi her türlü desteğin ilaç gibi geldiği şu günlerde, güzel bir destek daha gördük. Şimdi, sizleri gönderi ile baş başa bırakalım.

League of Legends 100.000 dolar yardım bağışladı

Gönderide, "Riot Games olarak depremden etkilenen herkese destek olmak adına küresel çapta bir bağış kampanyası hayata geçiriyoruz. Sizlerin de desteklerinize ihtiyacımız var! Bağışlarınızı bağlantıdan yapabilirsiniz. Hep birlikte yaralarımızı sarmak umuduyla..." dediler. Tabii, gönderide bir de görsel paylaştılar. Asıl mesajları, bu görselde yer alıyor.

Görselde, "Riot Games olarak depremden etkilenen herkese destek olmak adına küresel çapta bir bağış organizasyonu hayata geçiriyoruz. İlk adım olarak 100.000 dolar tutarında bağışı sahadaki ihtiyaçlar için Ahbap Derneği hesaplarına yatırıyoruz. Tüm topluluğumuzun desteğini bekliyoruz. Önümüzdeki dört hafta boyunca, sizlerin yaptığı miktarda biz de bağış yaparak, 150.000 dolara kadar ek destek vermeye devam edeceğiz. Siz de katkıda bulunmak için bağışlarınızı Ahbap Derneği'nin resmi sayfasından yapabilirsiniz. Bağış yaparken Riot Games adına yaptığınızı belirtmeyi unutmayın! Öte yandan yardımlarımızı çeşitlendirebilmek ve uzun süreli destek olabilmek adına tüm çalışanlarımızın International Medical Corps organizasyonuna yaptığı bağışlara iki katı ekleme yaparak desteğimizi devam ettireceğiz. Hep beraber elimizden geldiğince çok bağış yaparak daha fazla insana ulaşmayı amaçlıyoruz. Hep birlikte yaralarımızı sarabilmek umuduyla..." dediler.

Yani, yaptıkları destek 100.000 dolardan ibaret değil. Aynı zamanda, desteğe teşvik ederek, daha çok bağış gelmesini sağlıyorlar. Dahası, bu bağışlara 150.000 dolara kadar ekleyecekler. Üstüne, International Medical Corps organizasyonuna çalışanların yapacağı bağışın iki katını da ekleyecekler. Bu kadar büyük bir destek görmek, gerçekten çok güzel. League of Legends ekibinin bu büyük yardım bağışı için çok teşekkür ederiz. Şimdi, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. League of Legends ekibinin 100.000 dolar yardım yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.