Last Man Sitting ile son hayatta kalan değil, son sandalyede oturan olmaya çalışıyoruz

Last Man Sitting ile son hayatta kalan değil, son sandalyede oturan olmaya çalışıyoruz

Battle Royale mı dedi biri?

Haberimize konuk olan Last Man Sitting, adından da anlaşılacağı üzere, sandalyede oturan son kişi olma amacı ile hareket ettiğimiz bir bağımsız yapım. Anlatması basit tabii, fakat işin içine silahlar da karışınca, olay bayağı ciddileşiyor. Öyle hafif silahlardan da bahsetmiyoruz, yanlış anlaşılma olmasın. Bildiğiniz, roket atarlar, pompalı tüfekler falan var oyunda. Böylesi ağır silahlarla, büyük bir oyuncu grubu ile kapışmak, cidden bir hayli zor gibi görünüyor. Fakat, kesinlikle eğlenceli olduğunu da söyleyebiliriz yayımlanan fragmana bakarak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Last Man Sitting için sanatçılık görevini üstlenmiş olan Kevin Suckert tarafından yapılan açıklamalara göre, oyunda bizleri 2 ana mod karşılıyor. Bunlardan ilki, team deathmatch adı ile bilinen takımlı ölüm maçı modu. Bu mod, standart takımlı ölüm maçı olacak. Battle Royale modu ise, bizleri heyecanlandıran asıl mod. Bu modda ise, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite ile karşılaştığımız Battle Royale moduna göre daha küçük bir çapta gerçekleşecek olan çatışmalara şahitlik edeceğiz.

Oyunun alpha aşaması, 2018 yılının erken tarihlerinde, PC platformu üzerinde oyuncularla buluşacak. İlk zamanlarda 4 kişilik yerel oyun modu, ardından çevrim içi çoklu oyuncu modu, bölüm editörü ve birtakım bonuslar sağlayan sandalyeleri bizlerle buluşturacak. Böylesi bir oyun için, bir de gerçekten efsane bir fragman yayınlandı. Tamamen komik bir yapısı olan oyunun, bu kadar çılgın bir fragmana sahip olması da farklı bir tartışma konusu tabii. Last Man Sitting için yayınlanmış olan efsane fragmanı, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.