Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.12.2017

Fortnite, günümüzün hızla yükselen yapımlarından bir tanesi. Steam üzerinde rekorlar kırmaya doyamamış olan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a karşı bayağı sağlam bir rakip olarak gösterilebilecek Fortnite, yakın zamanda elde etmiş olduğu yeni başarı sebebiyle, oyunculara bir süreliğine yeni bir mod sunuyor. Fortnite geliştirici ekibi olan Epic Games, bizlere 50v50‘lik bir savaş tecrübesi sunan yeni oyun modunu, güzel bir fragman ile duyurdu. Fragmanı direkt izlemek için haberimizin en sonuna ilerleyebilirsiniz. Oyuna yeni eklenen mod hakkındaki detaylardan bahsedelim biz.

Fortnite, 30 milyon oyuncuyu geçişini yeni bir oyun moduyla kutluyor

Epic Games tarafından bir fragmanla duyurusu yapılan yeni 50v50 oyun modunun ne yazık ki bir bitiş süresi de var. Yani, belli bir tarihe kadar oynayabileceksiniz, sonra tekrardan alışmış olduğumuz moda döneceksiniz. Fortnite‘ın yeni oyun modunun bitişi için verilen tarih, 17 Aralık 2017 tarihi. Bu tarih itibari ile, ne yazık ki oyun modunu bırakmak zorunda kalacağız. O yüzden, en iyisi 50v50 moduna alışmamak. Ayrıca, Epic Games ekibi, bizleri gerçekten çok sevindiren bir özelliğe de değindi.

Sony tarafından pek hoş karşılanmayan Cross Play özelliği için ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Fortnite geliştirici ekibi, bizleri bir kez daha heyecanlandırmayı başardı. Eylül 2017 ayında yanlışlıkla bu özelliği açmışlardı hatırlarsanız, fakat Sony tarafı sebebiyle bu özellik tekrar kapatılmıştı. Tamamen Sony ve Microsoft cephelerine bağlı olan Cross Play özelliği ile, eminiz ki birçok oyuncu da rahat edecektir. Tabii, rahat etme konusu tamamen bizim fikrimiz, başka sorunlar ortaya çıkar mı, topluluklar nasıl karşılar bilemiyoruz tabii ki. Hemen aşağıda, yeni oyun modu için yayımlanmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.