Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.09.2018

Square Enix'in arkasında bulunduğu oyunlar arasında merakla beklediğimiz Just Cause 4 için yepyeni bir fragman yayımlandı. Yayımlanan fragman ile birlikte, Rico'nun ebedi düşmanı olan Gabriela Morales tanıtıldı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, Just Cause 4 içerisinde karşımıza çıkacak olan Gabriela Morales'in tanıtıldığı fragman. Fragmanın, Just Cause 4 oyun motoru içerisinde hazırlanmış olduğuna da değinmemizde fayda var tabii.

Just Cause 4 içerisindeki düşmanımız Gabriela Morales hakkında bilgiler verildi

Eğer yukarıda paylaştığımız yeni Just Cause 4 fragmanını izlediyseniz, Gabriela Morales fazlasıyla hoşunuza gitmiş olabilir. Zira, en az karakterimiz Rico kadar güçlü olması, bizim için oyunu daha da ilgi çekici bir hale getiriyor. Tabii, oyunlarda genel olarak bu güç konusu biraz dengesiz oluyor fakat bu bambaşka bir konu. Gabriela Morales, verilen bilgilere göre Black Hand'in başındaki isim. Ayrıca, geliştiriciler tarafından verilen bilgilere göre de, Rico'nun şu ana kadarki en sağlam düşmanı.

Paylaştığımız Just Cause 4 fragmanında dikkat çeken bir diğer nokta da, fragmanın Just Cause 4 oyun motoru ile hazırlanmış olması. Bunun anlamı, Just Cause 4 çıktığında her ne kadar bu fragmandaki ile aynı motoru kullanıyor olsa da, görsel açıdan değişiklikler olabilir. Just Cause 4, bu fragmanda görünenden çok daha kötü de olabilir, çok düşük bir ihtimal olsa da, çok daha güzel de olabilir. Son bir hatırlatma olarak, Just Cause 4, 4 Aralık 2018 tarihi ile birlikte oyuncularla buluşacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.