Yepyeni Just Cause 4 oynanış görüntüleri paylaşıldı

Yepyeni Just Cause 4 oynanış görüntüleri paylaşıldı

Just Cause 4 içerisindeki dünyanın bizlere neler sunduğuna değinildi.

Square Enix ekibinin imzasını taşıyan Just Cause 4, tartışmasız günümüzün en çok merakla beklenen yapımlarından bir tanesi. E3 2018 etkinliklerinden hemen önce karşımıza çıkmaya başlamış olan Just Cause 4 hakkında çıkan her yeni bilgi, bizleri daha fazla heyecanlandırmayı başarıyor. Bu haberimizde ise, Just Cause 4 için yayımlanmış olan videodan bahsedeceğiz sizlere. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video, Just Cause 4 oynanış görüntülerini barındırıyor. Bununla kalmıyor, aynı zamanda dünya ve biyomların oyunu nasıl etkilediğini de anlatıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Just Cause 4 oynanış görüntüleri barındıran yeni bir video yayımlandı

Eğer siz de Just Cause 4’u merakla bekleyen oyunculardan biriyseniz, yukarıda paylaşmış olduğumuz fragman tam size göre demektir. Just Cause 4 ile ilgili önemli bilgiler edinmemizi sağlayan video, aynı zamanda birçok Just Cause 4 oynanış görüntüsüne de sahip. Just Cause 4 oynanış görüntülerini içeren videonun ana konusu ise, dünya ve biyomlar. Just Cause 4 içerisindeki dünyada bizleri 4 farklı biyom bekliyor ve işin en güzel kısmı da, her biyomun kendine has özellikleri ve etkileri bulunuyor.

Just Cause 4, zaten halihazırda hava durumları ve dünyası ile iddialı olan bir yapım. Bu durumu göz önünde bulundurunca, Just Cause 4 dünyasının ve farklı biyomlarının oyuncuya farklı şartlar sunması, çok da şaşırdığımız bir durum değil. Just Cause 4 oynanış videosundan da görülebileceği üzere yeni Apex oyun motoru, gerçekten başarılı bir dünya hazırlıyor bizlere. Fakat bizler için hazırlanan bu detaylı dünyayı denememiz için henüz daha zaman var. Zira Just Cause 4, 4 Aralık 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.


Just Cause 4
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın