Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.01.2023

John Cena, Instagram sayfasında WWE 2K23 kutu görseli için küçük bir tanıtım yaptı. Şu anda 2K ekibinin WWE 2K22'nin devam oyununu bu yıl bir noktada piyasaya çıkaracak. Serinin ikinci oyunu için henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da, Cena'nın verdiği son ipucu bunun çok yakında yapılabileceğini gösteriyor. Cena, yakın tarihli bir Instagram gönderisinde hayranlarına WWE 2K23 kutu resmine ilk bakış verdi. Kutunun üzerinde bir WWE ünlüsü yok. Fakat, John Cena'nın görüntü resmi olarak ortaya çıkmadan önce kapak resmine olan ilgiyi artırmak için yapmış olması muhtemel. Cena'nın kendisi bu görsele bir başlık eklemedi. Bu yüzden, hayranlar gelecekte nelerin ortaya çıkacağını daha da merak etmeye başladı.

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

John Cena (@johncena)'in paylaştığı bir gönderi

John Cena WWE 2K23 kutu görseli ile ilgili paylaşım yaptı

Cena'nın bu WWE 2K23 kapağıyla bizzat dalga geçtiği göz önüne alındığında, bu yılki oyunun kapağını süsleyecek kişinin kendisi olabileceği mantıklı geliyor. Önceki WWE video oyunlarının kapaklarında yer aldı. Fakat, Cena WWE 2K15'ten bu yana ilk kez büyük bir WWE şampiyonluğu ile ilişkili olacak. Ayrıca Cena'nın WWE 2K23 kutu resminde de var. Bu yüzden, oyunda daha büyük bir rol oynaması mantıklı duruyor. Rey Mysterio, oyunun kutu kapağında yer almasının yanı sıra WWE 2K22'de tamamen kariyerine odaklı bir moda sahip oldu. Bu durum 2K23'te de devam ederse, 16 kez dünya şampiyonu olan Rey Mysterio'nun kariyerini detaylandıran benzer bir mod önümüzdeki oyuna dahil olacaktır. John Cena ve WWE 2K23 paylaşımı bir yana, size başka tavsiyelerimiz de var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.