Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.03.2023

Geliştirici IO Interactive ekibinden Hitman 4 ile ilgili yeni bir bilgi geldi. Büyük ölçüde en son Hitman üçlemesinin en iyi bölümü olarak kabul edilen Hitman 3, ilk olarak 2021'in başında IO Interactive tarafından piyasaya sürüldü. O zamandan beri Hitman 3 büyük ilgi gördü. En son olarak, Hitman: World of Assassination adlı bir yeniden paketleme, orijinal iki iterasyondaki tüm haritaları içeriyordu. Bazı oyuncular yeni bir Hitman 4 oyununun yakında geliştirileceğini beklemeye başlamış olsa da, IOI'nin şu anda başka oyunlar yaratmaya odaklandığı görülüyor.

IO Interactive Hitman 4 ile ilgili şu anda planı olmadığını söyledi

IO Interactive'in baş ticari sorumlusu Christian Elverdam, stüdyonun muhtemelen Hitman serisine kısa bir ara vereceğini açıkladı. Elverdam, IO Interactive'in şu anda yeni bir James Bond video oyunu yapmaya odaklandığını söyledi. Dahası, yeni Hitman oyunları üretmekten daha fazla odaklandıklarını dile getirdi. Ancak Hitman 3 için yeni güncellemelerin muhtemelen gelecekte çıkacağını belirtti. Sonuç olarak, seri muhtemelen bir süreliğine beklemeye alınacak.

Elverdam, "Şu anda büyük, büyük bir yeni Hitman oyunu: başka bir ajan fantezisi inşa ettiğimiz için bu biraz ara vermiş durumda ve bu da zamanımızın çoğunu alıyor. Ama tabii ki sevgili Ajan 47'ye geri döneceğiz. O hâlâ bu şirketin kalbinde yer alıyor." dedi.

IO Interactive'in Hitman'i bir bütün olarak geliştirmeye devam etme niyetini belirtmesi cesaret verici ve yeni bir oyunun çıkmasını bekleyenleri rahatlatmalı. Ancak, Hitman 4'ün yakında duyurulacağını duymayı umuyorsanız, bir sonraki büyük Hitman oyununun piyasaya çıkması için sabırla beklemeye hazır olmalısınız gibi duruyor. IO Interactive ve Hitman 4 açıklaması bir yana, şimdi sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. IO Interactive ve Hitman 4 açıklaması yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.