Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.02.2021

Immortals Fenyx Rising için A New God adında bir ek paket bizlere sunuldu geçtiğimiz günlerde. Benim de doya doya deneyimleme şansım oldu. Her ne kadar defalarca sinirlenip oyunu kapatmış olsam da, bir şekilde sakinleşip oynadım. Ana oyun benim için ne kadar keyifli, rahat, dinlendirici olduysa, A New God ek paketi de bir o kadar sinir, stres ve keder ile doldurdu ruhumu. Hepsinden tabii ki bu Immortals Fenyx Rising A New God inceleme yazımda bahsedeceğim.

Immortals Fenyx Rising A New God inceleme

Immortals Fenyx Rising A New God ek paketi ne anlatıyor?

Eğer henüz Immortals Fenyx Rising oynamadıysanız, bu kısmı atlamanızı öneririm. Çünkü, hikaye ile ilgili birtakım sürpriz kaçıran bilgilerden bahsedeceğim. Tabii, genel olarak hikayenin ne anlattığını da merak ediyorsanız, buraya tıklayarak daha önceden yayımlamış olduğum Immortals Fenyx Rising inceleme yazıma da göz gezdirebilirsiniz. Sürprizin kaçmasını istemeyenler için son uyarımı da yapayım, sonradan mevzuya geçelim.

Immortals Fenyx Rising A New God ek paketinin hikayesine göre, Fenyx tanrılar arasındaki yerini ispat etmeye ve güçlenmeye çalışıyor. Zaten ana oyunda tanrılar arasında yer edinmiş olan Fenyx, bu ek pakette diğer kardeşleri tarafından sunulan meydan okumaları gerçekleştirmeye çalışıyor. Bu sayede hem güçleniyor hem de herkese yerini hak ettiğini gösteriyor. Geçen haftalarda oyuna eklenen Adventure Time seti ile de tam bir macera gibi hissettiriyor.

Immortals Fenyx Rising A New God inceleme

Immortals Fenyx Rising A New God farklı olarak ne sunuyor?

Immortals Fenyx Rising A New God ek paketi, bana soracak olursanız tam da zorluğu ve bulmacaları seven insanlar için yapılmış bir ek paket. Meydan okumalarda yer alan bulmacalar zor. Aslında, zor değil ama biraz şans gerekiyor sanırım. Çünkü 50 sefer atmış olduğum top, bir türlü tavandan sekip, gitmesi gereken yere yeterli ivmeyi kazanamıyor. Kazandığında ise başka bir şey geliyor başına.

Bol bol bulmaca olan bu ek paket, aynı zamanda eksiklerinizi tamamlamanız için de birebir bir paket. Harita üzerinde yine sandıklar yer alıyor. Bu sandıkları açtığınızda dayanıklılık barınızı, canınızı falan yükseltebiliyorsunuz. Tabii, ana oyunda her şeyiniz zaten tamamsa, dert etmenize gerek yok bunları. Çünkü, ana oyundaki kayıt dosyalarınızdan burada devam etme şansı da sunuluyor.

Tabii, dilerseniz direkt olarak yeni bir oyuna başlar gibi de başlayabilirsiniz bu yeni ek pakete. Bu sefer de, bu sandıkların büyük bir önemi oluyor. Kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim. Dahası da, bu ek paket içerisinde çok işlevsel eşyalar da bulunuyor. Mesela, daha en baştan oyunculara 3. kez zıplama yeteneği sağlayan bir zırh veriliyor. Mis gibi bir özellik bana kalırsa. Gerçekten bulmacalarla savaşırken büyük yardımı oluyor.

Immortals Fenyx Rising A New God inceleme

Immortals Fenyx Rising A New God inceleme sonucu nedir?

Eğer Immortals Fenyx Rising oynadıysanız ve hoşunuza gittiyse, zaten kaçırmamanız gereken bir ek paket diyebilirim. Ayrıca, ana oyunun bulmacalarını sevmiş olan oyuncular için de özellikle tavsiye edebilirim. Fakat, bulmacalardan hoşlanmıyorsanız ve zorlanmayı, kafa yormayı sevmiyorsanız, size hitap etmeyebilir. Beni, yer yer eğlendirmeyi başardı. Tabii, yine yer yer de sinir krizine soktu. Ana oyundaki rahatlığı beklemeyin derim. Zorluktan hoşlanıyorsanız, kütüphanenizden eksik olmamalı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.