Immortals Fenyx Rising için Adventure Time seti geldi

Immortals Fenyx Rising için Adventure Time seti geldi

Ooo.

Yakın zamanda biz oyuncularla buluşan Immortals Fenyx Rising için Adventure Time temalı bir set geldi. Bu set, an itibari ile oyunda mevcut. Eğer Immortals Fenyx Rising ile henüz tanışmadıysanız, sizleri inceleme yazımıza yönlendirmek isteriz. Çünkü, Immortals Fenyx Rising inceleme yazımızda, oyunun bizlere neler sunduğunu olabildiğince anlattık. Çok fazla beğendiğimizin de altını özellikle çizmemiz gerekli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Immortals Fenyx Rising Adventure Time seti:

  • The Adventure Time Armor: Finn dedikleri adamın Kutsal zırhı. Bunu giyen kişi kötü olan her şeyi öldürecek, en azından anlaşma böyle.
  • The Adventure Time Helmet: Bir kasktan daha çok bir şapka ama inkar edilemez derecede harika! Ve oturduğu başı asla hayal kırıklığına uğratmadı. Zırh dedikleri şey böyle bir şey.
  • The Adventure Time Wings: Bu kanatları taktığınızda eğlence asla bitmeyecek! İlerledikçe uzak topraklar çok daha az uzak olacak.
  • The Adventure Time Horse: Bu atı gördüğünüzde, “Ooo.” diyeceksiniz. Bu güzelliğin size hayatın korkutucu ve karanlık olabileceğini hatırlatmasına izin verin ama birlikte en iyi arkadaşlar olarak ışığa dörtnala koşabilirsiniz!
  • The Adventure Time Companion: Phosphor’un sadakati ve soğukluğunda neredeyse yırtıcı denilebilecek bir şey var. O da çok aç, bu yüzden elinizde pastırma krepleri olduğundan emin olun!

Ubisoft ekibinin eşyalar için yapmış oldukları açıklamalar da bu şekilde. Açıkçası, bir an önce oyuna girip bu seti deneme isteği uyandı içimizde…


Immortals Fenyx Rising
Immortals Fenyx Rising A New God inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.