Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.02.2023

Xbox Game Pass müşterileri, ilk olarak 2022'de hizmete çıkacağı açıklanan Hot Wheels Unleashed oyununu oynama şansına sahip. Bu, Xbox Game Pass Standard veya Xbox Game Pass Ultimate sahibi olmanızın ya da konsol veya bilgisayar kullanmanızın fark etmediği anlamına geliyor. Artık Hot Wheels Unleashed Game of the Year sürümüne, hangi cihazda sunulursa sunulsun herhangi bir Xbox Game Pass varsa sınırsız erişebilirsiniz.

Hot Wheels Unleashed Xbox Game Pass için 2022'de gelecekti

Hot Wheels Unleashed iki yıl önce Milestone aracılığıyla piyasaya sürüldü ve geçen yıl Xbox Game Pass'e eklenmesi planlanıyordu. 2021'in sonunda, yılın en iyi oyunu olarak tartışılmıyordu, ancak en iyi yarış oyunu olarak tartışılıyordu, muhtemelen bu yüzden Yılın Oyunu sürümünden kurtulmayı başardı. Durum ne olursa olsun, nostalji hayranları arasında çok sevildi ve Game Pass'te ortaya çıktığında, birçok kullanıcı onu oynamak için sabırsızlandı.

Oyuna Xbox Game Pass üzerinden erişilebildiği sürece kullanıcılar oyunu %20 daha ucuza satın alabilecekler. Ancak, abonelik hizmeti aracılığıyla ne kadar süre erişilebilir olacağı belli değil. Mattel'in Hot Wheels oyuncak serisini temel alan Milestone, 2021'de Hot Wheels Unleashed yarış bilgisayar oyununu yarattı ve piyasaya sürdü. Oyun Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One ve Xbox Series X/S için 30 Eylül 2021'de kullanıma çıktı. Amazon Luna ve Stadia için versiyonlar sırasıyla Temmuz ve Eylül 2022'de piyasaya çıktı.

Hot Wheels Unleashed gibi üçüncü şahıs yarış oyunları günümüzde popülerdir. Oyunda, oyuncu Hot Wheels serisinden otomobilleri kontrol eder. Garaj, mutfak ve yatak odası gibi çeşitli gerçek dünya ortamlarındaki minyatür pistlerdeki yarışlarda diğer oyunculara karşı yarışır. Oyunun öne çıkan otomobilleri son derece modifiye etmek mümkün. İlk çıkışında 66 farklı otomobil modeli çıktı. Kariyer modu, zamana karşı yarış ve pist editörü diğer oyun özellikleridir. Oyuncuların birbirlerine karşı yarışabilecekleri yerel bir bölünmüş ekran çok oyunculu seçeneği olmasına rağmen, oyun aynı anda 12 oyuncuya kadar çevrimiçi desteklemektedir. Hot Wheels Unleashed Xbox Game Pass paketine katılması bir yana, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Hot Wheels Unleashed Xbox Game Pass paketine katılması yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.