Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.02.2023

Hogwarts Legacy arkasındaki şirket olan Avalanche Software, bir sonraki Harry Potter oyunu için olası DLC hakkında konuştu. Birçok Harry Potter hayranı Avalanche Software'in ana oyunun muazzam başarısından faydalanarak DLC çıkarmasını bekliyor olsa da, şu anda oyun için DLC çıkarma planları yok. Bu şüphesiz daha fazla içerik isteyenler için kötü bir haber. Ancak devam oyununun yayınlanmasını hızlandıracaktır.

Hogwarts Legacy DLC bekleyenleri üzen haberler verdi

Oyun yönetmeni Alan Tew IGN'e verdiği demeçte, "[Hogwarts Legacy'yi] hayata geçirmek için son derece yoğun çalıştık, bu nedenle şu anda DLC için herhangi bir planımız yok" dedi. Gördüğünüz gibi, Tew DLC'yi tamamen reddetmek yerine sadece şu anda herhangi bir çalışma olmadığından bahsediyor. Elbette işlerin değişmesi muhtemel. Ancak DLC dahil olacak olsaydı, üzerinde çalışmaya çoktan başlamış olmaları ya da en azından planların hazır olması gerekirdi.

Hogwarts Legacy Quidditch DLC pek çok kişi tarafından bekleniyordu. Ancak görünen o ki Harry Potter hayranları devam oyununun çıkışını beklemek zorunda kalacak. Devam oyununun çıkacağına dair bir garanti yok ve çıksa bile Quidditch'i içereceğine dair bir garanti yok, ancak oyunun başarısı göz önüne alındığında, bir devam oyunu kaçınılmaz ve Quidditch en popüler hayran isteği, bu yüzden ikinci sürümde yer alacağını tahmin edebilirsiniz. Hogwarts Legacy şu anda PC, PS5, Xbox Series S ve Xbox Series X için satın alınabilir. 4 Nisan'da PS4 ve Xbox One'da ve 25 Temmuz'da Nintendo Switch'te de erişilebilir olacak. Hogwarts Legacy DLC şu an için söz konusu değil. Ancak, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Hogwarts Legacy DLC açıklaması yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.