Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.02.2023

Hitman Freelancer kasa açma sayesinde içinde kilitli olan Merce'leri alırsanız oyun içi para birimi bakiyenizi artırır ve cephaneliğiniz için yeni silahlar satın almak için kullanabilirsiniz. Hitman Freelancer kasasının ipuçlarını elde etmek için öncelikle kameranızı kullanarak çevrenizde ipuçlarını aramanız gerekir. Yine de bu sadece kapıyı açmak kadar kolay değildir. Bu önemli bilgiye sahip olduğunuzda, kasayı gerçekten açabilirsiniz, ancak keşfedilmekten kaçınmak için bunu gizlice yapmalısınız. Bu görevi bitirdiğinizde kazanacağınız ekstra para, sahada kullanmak üzere yeni Hitman Freelancer silahları satın almanızı sağlayacak, bu nedenle bunu yapmak için yolunuzun dışına çıkmanız gerekse bile ekstra çabaya değer.

Hitman Freelancer kasa açma rehberi

Hitman Freelancer'da kasa açmak için en önemli tavsiye, gerçekten orada olduklarını varsayarak yerlerini belirlemek için haritanıza bakmaktır. Görevler roguelike bir şekilde tasarlandığından, kasalar her yerde olmaması muhtemel. Ancak bunu brifing bilgilerinden kontrol edebilirsiniz. Bölgeye vardığınızda, kameranızla taramak için göze çarpan herhangi bir şey aramak için içgüdü modunu kullanarak çevrenizi kontrol edin. Genel fikir bu, ancak Hitman Freelancer'da güvenli ipuçlarını nerede arayacağınıza dair tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca, bu modu nasıl oynayacağınız konusunda daha genel tavsiyelere ihtiyacınız varsa, yol boyunca size rehberlik edecek kapsamlı bir Hitman Freelancer ipucu listemiz var. Yazımızın sonunda kendisini bulmanız mümkün.

Hitman Freelancer kasa nerede olur?

Hitman Freelancer kasaları her görevde olmaz. Ancak görev brifingi ekranında gösterilen konum bilgisi bilgisini kontrol ederek kasaların orada olup olmayacağını görebilirsiniz. Görev başladıktan sonra kasaların konumları ana haritanızda olacaktır. Böylece nerede olduklarını bilirsiniz ve oraya ulaşmak için bir rota çizebilirsiniz. Bunların düşman veya güvenli ortamlarda olacağını unutmayın. Bu nedenle kasaya ulaşmak için özel kılıklara veya aletlere ihtiyacınız olacaktır.

Hitman Freelancer kasa ipuçları nerede olur?

Kodun kilidini açmak için, her kasanın yakınında gizli olan üç Hitman Freelancer kasa ipucunu bulmalısınız. Çoğu zaman kasayla aynı odada olmasalar bile bu ipuçları için çok uzağa gitmenize gerek yok. Bölgeyi aramak için içgüdü modunu kullanın. Bu, notlar, belgeler veya tabletler gibi öğeleri parlak sarı bir renkle vurgulayarak ipuçlarına dikkat çekecektir. Bu ipuçlarını toplamaya aslında kasaya gitmeden başlayabilirsiniz. Bu nedenle rota boyunca herhangi birine rastlarsanız, zamandan tasarruf için ve geri dönmek zorunda olmamak için bunları not alın.

Hitman Freelancer kasa ipuçlarından birini bulduğunuzda, envanterden kameranızı alın, nesneye doğrultun ve taramaya başlayın. Bilgiyi almak için bölgede tek başınıza kalana kadar beklemenize gerek yoktur; nesneyi birkaç saniye boyunca kameranın nişangâhının ortasına yerleştirmeniz yeterlidir. Bu yasadışı bir davranış değildir. Üçüncü ve son kasa ipucunu topladıktan sonra bir " Safe Cracked" bildirimi ve bir XP artışı alacaksınız. Ardından ödülünüzü almak için kasaya geri dönebilirsiniz. Paranızı almak için Hitman Freelancer kasasını açtığınızda izlenmediğinizden emin olun. Çünkü bunu yapmak iyi sonuç getirmez. Hitman Freelancer kasa açma rehberimizi bitirmeden, sizlere başka tavsiyeler de verelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemiz üzerinde yer alan bir sürü rehber, inceleme ve haber yazısı mevcut. Siz de, şimdi Hitman Freelancer silahlar rehberimize göz gezdirebilirsiniz. Sonuçta, konumuz da tam olarak bu oyun. Ayrıca, Hitman Freelancer için 8 ipucu rehber yazımızı da önerelim. Yazımızın başlarında bahsetmiştik aslında. Fakat, bağlantısını sona saklamak daha doğru olur diye düşündük, kafa karıştırmamak için. Şimdilik bu kadar olsun. Artık, başka yazılarımızda görüşmek üzere!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.