Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2023

Henry Cavill ve Call of Duty ile ilgili yeni bir söylenti var. Dahası, bu söylenti hayranları oldukça keskin bir şekilde böldü. Dünyanın en popüler video oyunu serilerinden biri Call of Duty. Her büyük oyunun beyaz perdeye ya da televizyona uyarlandığı şu günlerde, Call of Duty'nin zamanının yaklaşmış olabileceği fısıldanıyor. Bir Call of Duty filmi uzun zamandır planlanıyordu, ancak yıllardır prodüksiyon belirsizliği içindeydi. Seri, günümüzün en büyük aksiyon filmleriyle yarışan sinematik, gişe rekorları kıran pazarlama kampanyalarıyla ünlüdür. Bu da onu büyük ekran uyarlaması için ideal kılmaktadır.

https://twitter.com/mahberri3s/status/1632496103785394177

Call of Duty filmi için Henry Cavill söylentisi neden kızdırdı?

GiantFreakinRobot'tan gelen son bir söylentiye göre, eski Süpermen Henry Cavill'in Amazon için yapılacak bir Call of Duty uyarlamasında Captain Price'ı canlandırmak üzere görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. GiantFreakinRobot'un hikayeler uydurma ve asla gerçekleşmeyen bilgileri bildirme geçmişi var. Bu yüzden bunu aklınızda tutun. GiantFreakinRobot'un bazı tahminleri gerçekleşti tabii. Fakat, bu söylentiye fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Yine de, doğru olsun ya da olmasın, Cavill'in role uygunluğuyla ilgili tartışmalara yol açtı. Cavill'in İngiliz ve oldukça belalı biri olduğu aşikâr, ancak son zamanlarda diğer pek çok video oyunu kadrosunda olduğu gibi, pek çok kişi oyunlarda Price'ı canlandıran aktörün bir filmde de onu oynaması gerektiği yorumunda bulundu. Twitter'daki hayranlar, Modern Warfare serisinin yeniden başlatılmasında başarılı olan aktör Barry Sloane'un olası bir sinema filminde Price'ı oynamasını önerdi.

Bir Call of Duty filminin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini bekleyip göreceğiz. Oyunlar görsel olarak Hollywood yapımlarına benzeyecek ve film gibi duracak kadar gelişti. Bu noktada, video oyunlarıyla rekabet etmeye çalışmak pek de faydalı olmayacaktır. Ancak The Last of Us bu tür hikayeler için hala bir pazar olduğunu gösterdi. Call of Duty ve Henry Cavill söylentisi bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

https://twitter.com/arsonstlullaby/status/1632414541588885506

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Call of Duty ve Henry Cavill söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.