Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.02.2023

En tanınmış iki Halo silahını tek bir silahta birleştiren gerçekten gülünç yeni bir silah Halo Infinite'e geliyor olabilir. Halo evreninde birkaç klasik teçhizat ve silah parçası var. Enerji Kılıçları, Spartan Lazerleri, Warthog'lar, Phantom'lar, Falcon'lar vb. Pompalı tüfekler, saldırı tüfekleri, tabancalar ve diğer benzer silahlar gibi "basit" silahların bile çok farklı görünümleri ve kişilikleri vardır. Halo evrenindeki çok az özellik başka bir oyundakilerle ve hatta gerçek hayattakilerle doğrudan karşılaştırılabilir. Çünkü her yeni Halo oyunuyla birlikte gelişen çok özgün bir kimliğe sahiptir. Fakat yeni Halo Infinite sızıntısı, efsane güçlü bir tüfek gösterdi.

https://twitter.com/Mr_Rebs_/status/1626251855272546304

Halo Infinite sızıntısı yeni tüfek gösterdi

Oyuncular Halo Infinite'teki yeni dinamikleri, araçları ve silahları sevmeye başladılar. Ancak 343 Industries çok daha büyük bir şey üzerinde çalışıyor olabilir. Rebs Gaming, yerçekimi çekici gibi görünen bir av tüfeğini gösteren yeni bir sızıntı yayınladı. Bunun özellikle nasıl kullanılacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok, ancak pompalı tüfeği yakın dövüşte kullanırsanız, yerçekimi çekicine benzer şekilde çalışacağı ve düşmanları geri atacağı mantıklı geliyor. Bu en mantıklısı olurdu, ancak bu sadece varsayım. Pompalı tüfeği yerçekimi çekicine daha da yaklaştırmak için aşağı doğru sallamayı düşünebilirsiniz. Şu anda bu silah hakkında herhangi bir ek bilgiye sahip değiliz. Tanıtılıp tanıtılmayacağını veya ne zaman tanıtılacağını, nerede sergileneceğini veya hakkında başka bir şey bilmesek de çok güzel bir fikir.

Halo Infinite için desteğin yıllarca olmasa da en az birkaç ay daha sürmesi bekleniyor. En azından önümüzdeki aylarda oyun için yeni alanlar ve silahlar bekleyebiliriz, ancak 343 Industries kısa süre önce işten çıkarmalar yaptı ve herhangi bir tek oyunculu içerik üzerinde çalışılıyor gibi görünmüyor. Oyunun ne kadar süre devam edeceğini henüz bilmiyoruz. Halo Infinite için gelecek olan bu güçlü tüfek bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Ubisoft patronunun E3 etkinlikleri ile ilgili açıklaması yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.