Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.09.2023

Grand Theft Auto serisi, oyuncular için her zaman büyük bir heyecan kaynağı olmuştur. Bu heyecan, Rockstar Games'in yeni oyunu GTA 6 hakkında gittikçe artan beklentilerle daha da yükselmiştir. Ancak resmi bir duyuru henüz gelmemiş olsa da, GTA 5 ile ünlü karakterlerinden biri olan Michael karakterini seslendiren oyuncu Ned Luke, GTA 6 hakkında büyük bir iddiada bulundu. Ned Luke'un GTA 6 ile ilgili tahminlerini ve bu konudaki diğer önemli bilgilerine bir bakalım.

GTA 6: Resmi Duyurular Bekleniyor

GTA 6, şu anda garip bir belirsizlik içinde. Hepimiz geleceğini biliyoruz ve oyunun Vice City'de geçeceği konusunda bazı ipuçlarına sahibiz. Ancak Rockstar'dan yeni açık dünya oyunuyla ilgili resmi bir haber henüz gelmedi. Grand Theft Auto 5'in onuncu yıl dönümünü geçtiği bu dönemde, GTA 6 çıkış tarihi iyice merak konusu. Ancak duyurunun ne zaman geleceği kesin değil. Bununla birlikte, Los Santos'u geride bırakıp GTA 6'ya gitmeye hazırlandığımızda, bu oyunun büyük bir etki yaratacağı kesin.

Michael Aktörü GTA 6 ile GTA 5 Hakkında Konuştu

Michael karakterini seslendiren Ned Luke, GTA 6, GTA 5 başarılarını rahatça devireceği inancında. 2013 yılında piyasaya sürüldüğünde Grand Theft Auto 5, açılış gününde yaklaşık olarak 800 milyon dolar / 645 milyon sterlin gelir elde etti. Ayrıca, yaklaşık 13 milyon kopya sattı. Bu da oyun endüstrisi rekorlarını kırmıştı. Tarihin en çok satan oyunlarından biri olan GTA 5'in satışları hakkında bir tweet'e yanıt olarak Luke, sadece "Altı, bu rakamları yerle bir eder." ifadesini kullanıyor.

GTA 6'nın potansiyeli konusunda konuşan Luke, Michael'ın Grand Theft Auto Online'da görünme olasılığı hakkında da bir şeyler söylüyor. "Sadece GTA Online için bazı Michael içeriği alabilseydik keşke." diyor. Bir başka Twitter kullanıcısı, "Hala bir gün Michael DLC'sini bekliyoruz." diyor. "Hepimiz öyle değil mi?" şeklinde Luke cevap veriyor.

GTA 6 büyük bir bekleyişe sahip olsa da, Rockstar'ın Trevor, Franklin ve Michael için son bir macera sunarak GTA 5 ve Grand Theft Auto Online'ı kapatmasını görmek güzel olurdu. Her halükarda, GTA evreninde heyecan verici şeyler bekliyor.

GTA Dünyasında Neler Var?

Los Santos etrafında hala keyif alabileceğiniz birçok şey var. Ayrıca en büyük GTA RP sunucularını keşfedebilirsiniz. Bu sayede, suç dışı bir hayat denemek için elinizden geleni yapabilirsiniz. GTA 6 çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama gelene kadar beklemek zor olacaktır. Ancak Ned Luke'un tahminleri, oyunun büyük bir başarı elde edeceği yönündeki umutlarımızı daha da artırıyor. GTA hayranları için gelecek hakkında heyecanlı olmaya devam ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.