Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ahmet Can Bayrak, Editör Yazım tarihi: 28.10.2021

Dr. Dre ile uzun süre birlikte çalıştığı ve arkadaşı olan Snoop Dogg, Rolling Stone’a verdiği bir röportajda Dre’nin bir Grand Theft Auto oyunu için müzik yaptığını açıkladı. Rockstar’ın bu sızıntı hakkında net bir bilgi vermediğini ve detayların paylaşılmadığını biliyoruz. Ancak bu sızıntı GTA 6 hakkında ise, GTA: Trilogy çıkışının ardından bu söylentileri daha çok duymaya başlayabiliriz.

Dr. Dre müziğini bir Grand Theft Auto oyunu ile pazarlayacak

Dr. Dre bir Grand Theft Auto oyunu için müzik yapıyor. Uzun süredir birlikte çalıştığı ve arkadaşı olan Snoop Dogg, Rolling Stone’a Dr. Dre hakkında konuştu. Dr Dre, yaklaşmakta olan bir GTA oyunu için çalışmalar yapıyor. Snoop Dogg, ilk albümü Doggystyle’ın prodüksiyonunu üstlenen ve yakaladığı başarıda büyük payı olan Dr. Dre için, “Şu an stüdyoda olduğunu biliyorum. Kaydettiği şarkıların bazıları bir sonraki GTA oyunu ile bağlantılı olacak. Yeni işlerini GTA üzerinden yayınlayacak sanırım.” sözleriyle bizleri heyecanlandırdı. 2015 çıkışlı Compton’dan beri sesi soluğu çıkmayan Dre’nin yeni işler peşinde olduğunu bu vurguladı.

GTA serisinin yapımcısı olan ve şu sıralar hayranların yıllardır beklediği GTA VI oyununu hazırladığı dedikodularıyla gündeme gelen Rockstar Games, Rolling Stone’a konu ile ilgili yorumda bulunmayı reddetti. Bu yüzden, Snoop Dogg’un yeni ve duyurulmamış bir oyundan mı yoksa GTA Online gibi devam eden bir projenin güncellemesinden mi bahsettiği henüz belli değil. Birçok kişiye göre GTA 6’nın ortaya çıkışı 4 yıl kadar uzakta olabilir. Şu anda GTA: The Trilogy üzerinde odaklanan Rockstar’dan henüz GTA 6 için bir duyuru yok. Ayrıca Rockstar, GTA V’in yeni nesil sürümlerini Kasım 2021 yılında yayımlamayı planlarken 2022 yılının başlarına ertelemiş durumda.

GTA: The Trilogy ve Dr. Dre

Snoop Dogg’un yakın zamanda duyurulan Grand Theft Auto üçlemesinin remastered versiyonuna atıfta bulunma ihtimali var. Çünkü Dr. Dre, Grand Theft Auto: San Andreas’taki radyo istasyonlarında da yer almıştı. Ancak bunlar daha önce yayınlanmış şarkılar. Öte yandan, bu durumun hangi oyun için olduğu belli değil. Yeni bir GTA oyunu için mi, yoksa GTA: Online için mi? Sonuç olarak, biz oyuncular ise bu durumun GTA 6 ile ilgili olduğunu düşünmek istiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.