Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2023

Gran Turismo 8, bir PlayStation geliştiricisi olan Polyphony Digital tarafından geliştirilmesinin ilk aşamalarında görünüyor ve PS5 kullanıcıları da sabırsızlıkla bekliyor. Gran Turismo, 1997'deki çıkışından bu yana PlayStation'ın birincil yarış serisi olmuştur. Neredeyse tüm PlayStation platformları seriye yeni katılımların geldiğini gördü ve bu eğilim sadece ileriye dönük olarak devam edecek gibi duruyor. Serinin geleceği henüz bilinmese de, GT8'in bir şekilde geliştirilmekte olduğu görülüyor.

Gran Turismo 8 PS5 hakkında çok bir bilgi yok

Gran Turismo'nun uzun süredir başında olan Kazunori Yamauchi'ye, Japon dergisi Game Watch ile yaptığı bir röportajda Gran Turismo 7'de yarım kalan ve gelecekte geliştirmek istediği bir şey olup olmadığı soruldu. Yamauchi, serinin gelecek bölümü için başka fikirler düşünmeye başladığını belirtti ancak detay vermedi. Yamauchi, "Bir sonrakine doğru koşmaya başlıyorum ama henüz size söyleyemem. Çok fazla konuşamamam üzücü." dedi.

Birçok nedenden dolayı, Polyphony'nin Gran Turismo 8 üzerinde çalışıyor olması genel olarak mantıklı olacaktır. Öncelikle, Gran Turismo 7, 2022'nin başlarında piyasaya sürüldüğünde yarış serisinin uzun zamandır en iyi karşılanan sürümlerinden biriydi. Bunun ötesinde, Sony son zamanlarda video oyununu temel alan bir film yaratarak Gran Turismo serisine olan bağlılığını artırdı. Neil Blomkamp tarafından yönetilen ve başrollerinde David Harbour ve Orlando Bloom'un yer aldığı bu film 11 Ağustos'ta sinemalarda gösterime girecek. GT8'in bu filmle eş zamanlı olarak gösterime girmeyeceği kesin olsa da, Sony'nin ikinci bir girişe onay vereceği haberi şok edici değil. Gran Turismo 8 PS5 hakkında ipucu dışında da yazılarımız mevcut. Şimdi, bir de diğer yazılarımızdan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Gran Turismo 8 PS5 hakkında ipucu yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.