Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.12.2022

Game Awars'ı Kasım ayında sahneye çıkan God of War Ragnarok kazandı. Kratos'a doyamayan ve muhtemelen orijinal üçlemeyi yeniden izleyen ya da kapanış jeneriğine bakıp hıçkıra hıçkıra ağlayanlar için iyi haberler var. God of War Ragnarok New Game+ özelliği, nihayet Sony Santa Monica tarafından resmi olarak onaylandı. Her ne kadar Noel'de NG+'da macerayı yeniden yaratamayacak olsanız da, çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız.

God of War Ragnarok New Game+ 2023'te gelecek

Bir tweet aracılığıyla duyurulan haberde Sony Santa Monica, "Birçoğunuzun sorduğunu biliyoruz, bu nedenle New Game Plus'ın 2023 İlkbaharında God of War Ragnarok'a geleceğini doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz!" dedi. Yani, oyunu ikinci veya üçüncü kez oynamak için sabırsızlananlar 2023'ün başlarında daha fazlasını duyacaklar.

Sony Santa Monica'nın teyidi şu anda sahip olduğumuz tek bilgi ve şirket, piyasaya sürülmeye yaklaştıkça bir sonraki oyun modu hakkında daha fazla bilgi vereceğini belirtti. God of War'daki (2018) New Game Plus modu oyunculara yeni zırh setleri, tılsımlar, büyüler ve güçlerin yanı sıra ek zorluk ayarları da sunuyordu. God of War Ragnarok için NG+'ın da benzer olmasını umalım.

Oyunun çıkışından bu yana fotoğraf modu da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik aldığını unutmayalım. God of War hayranı olmasam da, bu seçeneklerin başlangıçta mevcut olmasının ne kadar güzel olabileceğini görebiliyorum. Her halükarda, Sony Santa Monica'nın henüz deneme şansı bulamamış oyuncular için oyun deneyimini iyileştirmeye çalıştığını görmek cesaret verici.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.