Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.02.2023

Amazon Prime Video'da yayınlanacak olan God of War TV dizisi sorumlu yöneticilerden biri dizinin gidişatıyla ilgili yeni bir güncelleme yaptı. Amazon'un geçtiğimiz ay ilk resmi siparişini vermesinden bu yana God of War dizisinin doğası ve çıkış tarihi ile ilgili sorular devam ediyor. Birçok hayran canlı aksiyon versiyonunda Kratos'u kimin oynayacağını merak ediyor. Fakat, görünen o ki bu sorunun cevabını bir süre daha öğrenemeyeceğiz.

God of War dizisi yöneticilerinden biri konuştu

God of War'un gelişimi Sony Pictures TV Stüdyoları Başkanı Katherine Pope tarafından Deadline'a verilen son röportajda kısaca ele alındı. Pope özellikle God of War hakkında fazla bir şey söylemedi, ancak dizinin geliştirilme sürecinin henüz çok başında olunduğundan bahsetti. Pope, dizinin muhtemelen bir süre yayınlanmayacağı anlamına gelmesine rağmen, şu ana kadar yapılan çalışmalara duyduğu hayranlığı dile getirdi.

Katherine Pope, "Burada gerçekten çok önemli bir IP var. Henüz erken aşamalarda olan PlayStation oyunu God of War üzerinde çalışıyoruz. Oyunu oldukça iyi biliyorum ve o dünyayı inşa etmek ve genişletmek, oyunun tüm değerlerini korumak ama aynı zamanda oyunu bilmeseniz bile kendi başına gerçekten tatmin edici bir gösteri olacak şekilde genişletmek açısından halihazırda yaptıkları şeyden çok etkilendim." dedi.

Önceki TV programlarının zaman çizelgelerini rehber olarak kullanırsak, God of War'un 2025 gibi erken bir tarihte yayınlanabileceği görülüyor. Dizinin yapım öncesi çalışmalarının çoğu muhtemelen bu yıl bitecek. Bu da çekimlerin 2024'te başlamasına olanak sağlayacaktır. Dizi, post-prodüksiyon aşamasından sonra bir sonraki yıl prömiyerini yapabilir. Pope, God of War hayranlarının biraz daha beklemek zorunda kalacaklarını açıkça belirtti. Bu yüzden bu sadece bizim kişisel spekülasyonumuz. En azından, 2023 yılı ilerledikçe, belki de dizide yer alacak oyuncular hakkında daha fazla şey öğrenebiliriz. God of War dizisi hakkındaki yeni bilgiler bir yana, şimdi sırada başka yazılarımız var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. God of War dizisi hakkındaki yeni bilgiler yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.