GeForce sahipleri, yeni Game Ready sürücüsü ile Sea of Thieves oynamaya hazır

GeForce sahipleri, yeni Game Ready sürücüsü ile Sea of Thieves oynamaya hazır

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için sıklıkla bir dağıtım mekanizması olarak kullanılarak önem taşıyor.

NVIDIA, Sea of Thieves için yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı. Bunun yanı sıra Call of Duty: WWII ve Tekken 7 oyunları için Highlights desteği getiren sürücü, Star Wars Battlefront II için Ansel desteği sunuyor. NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GeForce sahipleri, yeni Game Ready sürücüsü ile Sea of Thieves oynamaya hazır

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için sıklıkla bir dağıtım mekanizması olarak kullanılarak önem taşıyor. Bu Game Ready sürücüsü, Call of Duty: WWII ve Tekken 7 gibi iki büyük oyuna Highlights desteği ekliyor. Highlights, en başarılı oyun deneyimlerinin video ve ekran görüntülerini otomatik olarak yakalıyor. Oyunla bütünleşik olarak çalışan sistem, ShadowPlay teknolojisiyle mükemmel anların ne zaman gerçekleşeceğini bilerek görüntüyü otomatik olarak kaydediyor. Highlights, oyun bittiğinde bütün çekimler gözler önüne sererek zafer anlarınızı yeniden yaşamanızı sağlıyor; Facebook, YouTube ve Imgur aracılığıyla paylaşabilmenize imkân tanıyor.

Sea of Thieves haricinde, Ansel teknolojisi de gelişiyor. 

GeForce kullanıcıları bu sürücü ve en güncel yama ile birlikte, 21 Mart 2018 itibarıyla Star Wars Battlefront II’da NVIDIA Ansel’in tadını çıkaracak. Arcade modunda Ansel’in araçları kullanılarak, oyundaki aksiyonlu anların hemen hemen her açıdan ekran görüntüsü alınabiliyor. Ayrıca bu sayede filtreler eklenerek, görünümü değiştirerek ve ekstra süper çözünürlükte ve 360 ​​derece açılı çekimler kaydederek, benzersiz oyun içi görüntüler yaratılabiliyor. NVIDIA ayrıca www.SHOTWITHGEFORCE.com adlı yeni dijital sanat galerisinde en iyi Star Wars Battlefront II ekran görüntüleri için bir yarışma düzenliyor. Oyuncular, görüntüleri Shot With GeForce sitesine yükleyerek, Facebook ve Twitter’dan paylaşabiliyor. @NVIDIAGeForce ile etiketlenecek görsellerin, bazı harika ödüller kazanma şansı için #SHOTWITHGEFORCE etiketi ile paylaşılması gerekiyor.

Game Developers Konferansı’nda Ansel desteği kazanacak 4 oyun daha bulunuyor. Star Wars Battlefront II, Ansel desteğini oyuna 21 Mart 2018 TARİHİNDE ekleyecek. Kingdom Come: Deliverance oyununun ise çok yakın bir zamanda Ansel desteğini eklemesi bekleniyor. Q.U.B.E 2 ve Pure Farming 2018 ise Ansel desteğiyle birlikte piyasaya sürülecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sea of Thieves
Sea of Thieves inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.