Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.06.2018

Xbox duyuruları bomba gibi geliyor. Şimdi de E3 2018 etkinliği esnasında Forza Horizon 4 fragmanı paylaşıldı. Fragmanın hemen ardından da, özellikle hava durumları üzerinde durulan oynanış bizlerle buluşturuldu. Bizlere oyun içerisindeki önemli yenilikleri gösteren şey, sadece oynanış gösterisi olmadı elbette. Yeni bir araç türüne de, oyunun resmi duyuru videosunda karşılaştık. Paylaşılan Forza Horizon 4 çıkış tarihi bilgilerine göre de, oyun çok uzakta görünmüyor. Haberimizin sonunda sizleri bekleyen video, 4K olarak oyun içi görüntülerini bizlere gösteriyor.

Forza Horizon 4 çıkış tarihi ve detay bilgileri verildi

Forza Horizon 4 çıkış tarihi çok uzakta değil

Dinamik hava durumlarının oyunu nasıl etkilediği üzerinde durulan tanıtımda, oyun için bir çıkış tarihi de verildi. Bir başka bomba da, Xbox Game Pass sahipleri için patlatıldı. Yapılan duyuruya göre, oyun 2 Ekim 2018 tarihinde çıkış gerçekleştirecek. Çıkışını gerçekleştirdiği gün de, Xbox Game Pass sahiplerinin huzuruna sunulacak. Bu kadar fazla bombayı bir anda nasıl kaldırabiliriz, hiç bilmiyoruz açıkçası. Bizleri heyecanlandırmaktan fazlasını yapan fragmanları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.