Battlefield 5 senaryo tanıtım videosu, E3 2018 sırasında sunuldu

Battlefield 5 senaryo tanıtım videosu, E3 2018 sırasında sunuldu

Oyunun hikayesine dair yeni detaylar, Xbox sunumu sırasında ortaya çıktı.

EA DICE tarafından detaylı olarak tanıtılan Battlefield 5, E3 2018 sırasında yeni tanıtım videosu ile karşımıza çıktı. Oyunun senaryo modunu daha yakından tanımamızı sağlayan bu video, bizlere hikaye modunun kapılarını ayırıyor. Daha önce paylaşılan ekran görüntülerinde karşılaştığımız karakterimiz, video ile karşımıza çıkmış durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 E3 2018 tanıtım videosu

EA DICE, daha önce paylaştığı bilgiler ile oyunun senaryo modunun neye benzeyeceğini bizlere anlatmıştı. İkinci Dünya Savaşı’nın daha önce duymadığımız hikayelerini göreceğimiz Battlefield 5, oldukça ilginç bir deneyim sunacak. Norveçli bir gencin yaşadıklarını ve bunların nelere mal olacağını oyunun senaryo modunda göreceğiz. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosu, işte tam olarak bunu ele alıyor.

Çok oyunculu deneyime odaklanan bir seri olarak karşımıza çıkan Battlefield, hikayeye verdiği önemi de artıracak gibi görünüyor. Sinematik deneyimin yüksek olacağını fark ettiğimiz oyun, oldukça detaylı bir olay örgüsü sunacak. İlginç bir karakteri ve ilginç bir deneyimi bizlere sunmayı amaçlayan EA DICE, yeni tanıtım videosu ile tüm bunları E3 2018 sırasında aktardı. Dilerseniz, hemen aşağıdan bu videoyu izleyebilirsiniz.

E3 2018 sırasında daha fazla Battlefield 5 tanıtım videosu görecek miyiz?

Oyunun neredeyse bütün yönlerinin şimdiye kadar tanıtıldığını düşünürsek, böyle bir şey gerçekleşmeyecektir diyebiliriz. EA Play etkinliğinin geçmiş olması ve Xbox sunumunda bir tanıtım videosu paylaşılması da ihtimalleri oldukça düşürüyor. Bundan sonra tanıtım videoları değil oyunun içerisinden oynanış videoları görme ihtimalimiz çok daha yüksek olacaktır. Battlefield 5 ile ilgili daha fazla bilgi için bizleri takip etmeyi unutmayın.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.