Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2023

Epic Games, 31 Ocak'ta Fortnite ve Dragon Ball Super arasındaki ortaklığı resmen duyuracak. İşbirliği hakkında henüz önemli bir bilgi kamuoyuna açıklanmadı, ancak resmi Fortnite Twitter hesabı yakında bir duyuru yapılacağına söz verdi. Duyurunun kesin takvimi şu anda bilinmiyor, ancak Epic Games ve Toei Animation'ın bugün hayranlara sırrı açıklamadan önce hayranları çok uzun süre merakta bırakmayacağını umabiliriz. Resmi Fortnite Twitter hesabı, ortaklık için aşağıda yer alan bir teaser yayınladı.

Fortnite ve Dragon Ball Super işbirliği hakkında detaylar bugün gelecek

Doğal olarak, teaser yayınlandığından beri hangi kostümlerin açık olacağına dair pek çok tahmin oldu. Beast Gohan'ın ortaya çıkması beklenenler arasında. Birçok kişi Gamma 1 ve 2, Android 18, Piccolo ve diğer karakterleri de istedi. Epic Games'in aralarından seçim yapabileceği pek çok olasılık var, ancak yarın hangilerinin seçileceği henüz belli değil. Dragon Ball serisinin muazzam başarısı göz önüne alındığında, Epic Games'in oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir görünüm ve malzeme yelpazesi sunmasını umabiliriz.

Birçok Fortnite materyalinin önceden sızdırıldığı bilinmesine rağmen, bu işbirliği çoğu oyuncuyu hazırlıksız yakalamış gibi duruyor! Dragon Ball temalı içerikler Fortnite'a zaten dahil olmuştu. Ancak bu haftaki duyuru hayranları şaşırttı. Aylardır hakkında spekülasyon yapılan başka ortaklıklar da var (Family Guy dahil), ancak bu bir anda gerçekleşti. Epic Games'in Dragon Ball Super hayranlarını tatmin edip etmeyeceğini göreceğiz. Fakatbirçok kişi önümüzdeki günlerde biraz V-Papel harcamayı umuyor. Fortnite ve Dragon Ball Super işbirliği bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Fortnite ve Dragon Ball Super işbirliği yazımız bitmeden 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.