Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Sinan Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 01.03.2018

İnşa yapabildiğimiz, Jump Pad kullanarak sağ sola uçabilidiğimiz popüler Battle Royale oyunu Fortnite, oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Sezon 3: Savaş Bileti ile ilgili değişikliklere giden Epic Games, son olarak da oyuna yeni bir silah eklemişti. Yeni gelen tabanca, eski oyunlardan bilinen ve oyuncular tarafından Desert Eagle olarak adlandırılan tabancaydı. Şimdi ise hayatta kalma oyununa, Twitch Prime üyelerine özel içerikler gelecek. Bunun yanı sıra yeni bir silah da oyuna eklenecek.

Fortnite, Twitch Prime üyelerine özel içerikler ve yeni bir silah getiriyor

Fortnite oyununa, Twitch Prime üyelerine özel iki farklı dış görünüm gelecek ve bunlar, hem Battle Royale modunda, hem de Save the World modunda kullanılabilecek. Oyuna Havoc ve Sub Commander adında iki farklı dış görünüm gelecek ve oyuncular bunlardan istediklerinden birini seçebilecek. Havoc kostümü, yanında yeni bir sırt çantası görünümü ile birlikte gelirken, Sub Commander kostümüne ek olarak farklı bir paraşüt görünümü gelecek. Bunun yanı sıra, eğer Twitch hesabınız ile Epic Games hesabınızı birbirine bağlarsanız, Twitch platformunda kullanabileceğiniz 4 adet yeni ifade elde edebilirsiniz.

Epic Games, tüm bunların yanı sıra, oyuna yeni bir silah eklemeyi planlıyor. Yeni silahın çok yakın bir zamanda oyuna eklenmesi bekleniliyor. Yeni silah bir av tüfeği olacak. Yeni gelecek olan av tüfeği, bir dürbüne sahip olmayacak. Fortnite için yapılan yeniliklerin ardı kesilmeyecek gibi duruyor. Kullanıcıların isteklerini ve şikayetlerini her zaman önemsediğini gösteren şirket, bu yönüyle oyuncular tarafından övgüyle anılıyor. Fortnite: Battle Royale, yükselişine daha ne kadar devam edecek, bekleyip göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.