Fortnite: Battle Royale içerisine eklenecek olan yeni silah gösterildi

Fortnite: Battle Royale içerisine eklenecek olan yeni silah gösterildi

Bu silah gelecekte, hangi silah gidecek?

Fortnite: Battle Royale içerisinde üçüncü sezon ha başladı, ha başlayacak. Tabii oyunun ikinci sezonunun bitmesi ve üçüncü sezonunun başlaması ile bazı yenilikler de göreceğiz. Bu yeniliklerden bir tanesi de oyuna eklenecek olan yeni bir silah olacak. Bu silah, daha net olmak gerekirse bir tabanca. Bu tabancanın net olarak ne zaman oyuna ekleneceğini bilmiyoruz. Epic Games net bir çıkış tarihi vermediği için, muhtemelen üçüncü sezon başlar başlamaz bu silahı oyunda göremeyeceğiz. Ayrıca, oyuna yeni bir silahın gelecek olması çok güzel bir olay ama ne yazık ki yeni bir silahın gelmesi demek, bir başka silahın da oyundan kaldırılacağı demek oluyor.

Fortnite: Battle Royale içerisine eklenecek olan yeni silah gösterildi

Epic Games, genelde oyuna yeni bir silah eklediği zaman, eski bir silahı da oyundan kaldırıyor. Bunun sebebini net olarak bilmiyoruz ama arka planda mutlaka önemli bir yer tutuyordur. Her neyse, şimdilik hangi silahın kaldırılacağını bilmiyoruz ama geçen güncelleme ile eklenen, sınırsız oka sahip olan tatar yayı, oyundan kaldırılabilir. Çünkü bu yay, sevgililer gününe özel olarak eklenmişti. Zaten silah, ok ile birlikte kalp sıkıyordu, düşmanlarınızı sevgi ile öldürebilmek için.

Eğer dilerseniz, Fortnite: Battle Royale içerisine eklenecek olan bu yeni tabancanın videosuna hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Eğer Twitter ve video sizlere göre değilse, silah için yayımlanan ilk görsele de hemen yukarıdan göz atabilirsiniz. Bakalım Fortnite: Battle Royale oyuncuları bu silahı nasıl karşılayacak?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın