Fortnite: Battle Royale içerisine sırt roketleri ekleniyor

Fortnite: Battle Royale içerisine sırt roketleri ekleniyor

Ayrıca Solid Gold isimli yeni bir oyun modu da duyuruldu.

Epic Games, Fortnite: Battle Royale oyununu geliştirmeye devam ediyor. Ekipten yeni gelen açıklamalara göre oyuna yakında sırt roketleri eklenecek. Bu sırt roketleri sayesinde oyuncular, ayaklarını yerden kesebilecek ve göklerden dehşet saçabilecek. Yapılan açıklamalara göre bu sırt roketi, efsanevi seviyede olacak. Yani oyuncular bu roketi kolayca bulamayacak. Ayrıca, yine aynı roketin sizlere sınırsız uçma özelliği vereceğini düşünmüyoruz. Bu roket muhtemelen Jump Pad ögesinin portatif bir hali olacaktır. Yani, oyuncular sadece bir süreliğine havada kalmayı başarabilecektir. Son olarak söyleyelim, bu sırt roketinin oyun içerisine ne zaman ekleneceği de bilinmiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fortnite: Battle Royale içerisine sırt roketleri ekleniyor

Efsanevi ögeler demişken, Fortnite: Battle Royale içerisinde bir de Solid Gold etkinliği başladı. Solid Gold etkinliği sadece takımlar ile oynanabilen bir etkinlik. Yani, tek başınıza veya iki kişilik modlarda Solid Gold etkinliğine ulaşamıyorsunuz. Eğer takım olarak girerseniz de, modun adından da anlayabileceğiniz gibi, oyun dünyasında bulacağınız her öge efsanevi seviyede olacak. Ayrıca, bu oyun modu sonsuza kadar Fortnite: Battle Royale içerisinde de kalmayacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz.

Şu an oyunun içerisindeki efsanevi silahlar SCAR, Semi-Auto, Bolt-Action, Hand Cannon, Silenced Pistol, Minigun ve Rocket Launcher olarak geçmekte. Yani, oyunun yeni oyun modunda bu silahlarla karşılaşabileceksiniz. Ayrıca, muhtemelen efsanevi seviyedeki diğer ögeler de bulunabilir olacak. Yani, çim kostümü gibi şeyleri demeye çalışıyoruz. Bakalım oyuncular bunlardan memnun kalacak mı?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.