Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.03.2023

Haberlere göre, çok sevilen battle royale oyunu Fortnite, gelecek sezonunda birinci şahıs seçeneğine yer verecek. Birçok Fortnite oyuncusu şu ana kadar oyunun Sezon 2 Bölüm 4 çıkmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Epic Games bir sonraki Fortnite içerik dalgasının ne zaman geleceğini henüz söylemedi. Ancak, oyunun gelecek planlarına dair çok net bir fikre sahip olmaya başlıyoruz. Zira, ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 ile FPS modu geliyor.

Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 ile FPS modu mu geliyor?

Birçok güvenilir Fortnite sızıntısı, Epic Games'in oyunun 4. Sezon 2. Bölümü ile oyun için özel bir birinci şahıs modu yayınlayacağını iddia ediyor. Fortnite'ın Zero Build moduna benzeyen bu seçenek, oyundaki her katılımcının birinci şahıs bakış açısını kullanmasını talep edecek. Sonuç olarak, bu birçok Fortnite oyuncusunun bir süredir oyunda görünmesini sabırsızlıkla beklediği bir oyun türüdür, bu nedenle tanıtımı iyi karşılanmalıdır.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu yeni rapor Fortnite'ın 4. Sezon 2. Bölümünün neler içereceğini daha da netleştirmeye başladı. Son günlerde Fortnite ile planlanan kostüm işbirlikleri hakkında başka söylentiler de ortaya çıktı. Capcom'un Resident Evil serisinden Leon Kennedy ve Claire Redfield'ın Fortnite'ta görüneceği bildiriliyor. Attack on Titan'dan Eren Yeager da Chapter 4 Season 2 battle pass ile yapılan önemli crossover sayesinde oyunda görünecek.

Epic, Fortnite'ın Bölüm 4 Sezon 2'sinin kesin başlangıç tarihini henüz açıklamadı. Ancak tüm bu son açıklamalar göz önüne alındığında, önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde daha fazlasını öğrenmemiz kuvvetle muhtemel duruyor. Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 ile FPS modu söylentisi bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Fortnite Sezon 2 Bölüm 4 ile FPS modu söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.